top of page

VITAL INJEKTOR NA SPEVNENIE PLETI

A

NA VYPNUTIE PLETI

VITAL INJEKTOR NA SPEVNENIE PLETI

Spevňuje a tonizuje bunkové tkanivo, reštrukturalizuje zrelú pokožku, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky tela a tváre. Zabezpečuje regeneráciu buniek, zvyšuje kontrakciu svalov a dodáva pevnosť kožnému tkanivu, aby získalo späť svoju hrúbku, pružnosť a hladkosť.


Pantenol 20 %: Dlhodobo udržiava vodu v epiderme a poskytuje hydratovanú kožnú bariéru. Panthenol ľahko preniká do dermis a hĺbkovo hydratuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú.

DMAE 1 %: Pôsobí ako neurotransmiter, premieňa cholín na acetylcholín a zároveň zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie.
Organický kremík 1 %: Je zodpovedný za spojenie glykozaminoglykánov a polyuronidov, podmieňuje správnu tvorbu štrukturálneho spojivového tkaniva.


Centella Asiatica 2 %: Má hojivé a regeneračné vlastnosti, napomáha krvnému obehu tým, že uľahčuje žilový návrat a odstraňovanie odpadových látok.


Kolagén Marin 2 %: Je to cenná bielkovina, ktorá prispieva k urýchleniu regenerácie buniek, následne spôsobuje zvýšenie pevnosti tkaniva, čím zabraňuje vzniku predčasného starnutia.


Horčík 0,5 %: Spôsobuje uvoľnenie kostrového svalstva a svaloviny ciev a znižuje zápalové procesy.


Tiamín (vitamín B1) 1 %: Prispieva k rastu a udržiavaniu pokožky, znižuje účinky starnutia, pretože je silným antioxidantom, hrá tiež dôležitú úlohu v krvnom obehu, čo ovplyvňuje jas pokožky.


INDIKÁCIE:
Zvyšovanie svalového tonusu tváre a tela
Ochabnutie pokožky Obnovenie elasticity a pružnosti pokožky.


VITAL INJEKTOR NA VYPNUTIE PLETI


Sterilný roztok vyrobený z čistého dimetylaminoetanolu. DMAE je svalový tonizér a stabilizátor bunkových membrán prispieva k pevnosti a pružnosti kožného tkaniva.


DMAE 2 %: Je to osviežujúca molekula, vytvára a reguluje tekutú mozaiku bunkovej membrány; stimuluje kontrakciu proteínov tkanivového moku a zároveň udržiava vodu v tkanivách. Premieňa neurotransmiter cholín na acetylcholín zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie, je schopný vrátiť ochabnutým svalom pevnosť a tonus.


INDIKÁCIE:

Liftingový účinok

Zvýšenie tonusu tvárových svalov, najmä v oblasti krku.

Obnovenie pružnosti a elasticity pokožky.

 

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.


Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

 

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

bottom of page