top of page

Náš príbeh

Lekársku kozmetika Life Style som založila v roku 2003. Začínala som v malej prevádzke na Dohnányho a objavovala čaro estetickej dermatológie. Rokmi praxe, absolvovania mnohých školení a zahraničných kongresov sa naša ponuka služieb zväčšovala a otvorila som väčšiu prevádzku na Drotárskej, kde môžem používať výkonnejšie lasery a ďalšie prístroje na estetickú dermatológiu.

 

Od roku 2008 začal so mnou pracovať môj syn, MUDr. Martin Sochor, CSc., po úspešnej atestácii z dermatológie a dokončenia doktorandského štúdia. Vytvorili sme tím špecializujúci sa najmä na výplne kyselinou hyalurónovou, aplikáciu nití, aplikáciu botulotoxínu a laserové omladenie pleti. Každý rok absolvujeme niekoľko zahraničných kongresov, aby sme mohli prinášať našim klientom svetové novinky.

 

Tým sa venujeme estetickej a laserovej dermatológii mnoho rokov, sama robím školenia pre ďalších lekárov a odovzdávam im svoje vedomosti.

 

V našich zariadeniach estetickej a laserovej dermatológie používame iba certifikované výplňové a niťové materiály určené do rúk lekárov

 

Veríme, že si z našich služieb vyberiete a budete spokojní.

Náš tím

MUDr. Ružena Sochorová, CSc.

dermatologička

MUDr. Martin Sochor, PhD.

dermatológ

Mgr. Katarína Lajčinová

zdravotná sestra

Mgr. Lenka Krnáčová

zdravotná sestra 

Iveta Tilingerová

dermatokozmetička 

Mgr. Barbora Sochorová

manažérka

Svetlana Matchanova

recepčná

bottom of page