top of page

Náš príbeh

 O NÁS LIFE STYLE

 

Vitajte v svete, kde krása a zdravie idú ruka v ruke, vitajte v Lekárskej kozmetike Life Style.

 

Naša cesta začala v roku 2003, keď som, ako zakladateľka, otvorila dvere našej prvej prevádzky na Dohnányho. Bola to cesta plná vášne, zvedavosti a túžby objavovať tajomstvá estetickej dermatológie. Vďaka rokom praxe, neustálemu vzdelávaniu a účasti na zahraničných kongresoch sme rozšírili naše služby a otvorili sme väčšiu prevádzku na Drotárskej, kde dnes disponujeme najmodernejšími technológiami.

 

Naša rodinná atmosféra sa ešte viac spečatila v roku 2008, keď sa k nám pridal môj syn, MUDr. Martin Sochor, CSc. Spoločne sme vytvorili tím expertov, ktorí majú jedinečnú odbornosť v oblasti aplikácie kyseliny hyalurónovej, nití, botulotoxínu a laserového omladenia pleti. Naším poslaním je prinášať vám tie najnovšie svetové trendy a technológie, aby vaša pleť vyzerala nielen krásne, ale aj zdravo.

 

Naši ideálni zákazníci sú ženy, ktoré hľadajú kvalitu, profesionalitu a individuálny prístup. Ženy, ktoré si uvedomujú, že krása nie je len o vonkajšom vzhľade, ale aj o vnútornom zdraví a spokojnosti. Naše služby sú pre vás, ak si ceníte osobný prístup a odbornosť, a chcete, aby o vašu pleť sa starali ruky skutočných profesionálov.

 

Čo nás odlišuje od konkurencie? Naša rodinná spoločnosť stojí na pevných základoch dlhoročných skúseností, odborného vzdelávania a vášne pre estetickú dermatológiu. Neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy, aby sme vám mohli ponúknuť to najlepšie. Naše procedúry sú vykonávané s použitím len certifikovaných materiálov určených pre lekársku prax, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu a bezpečnosť.

 

Prečo si vybrať práve nás? Pretože u nás nie ste len ďalší klient. U nás ste súčasťou rodiny, kde sa o vašu krásu a zdravie staráme s láskou a odbornosťou. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli cítiť sa lepšie vo vlastnej koži a aby vaša pleť žiarila zdravím a mladosťou.

 

V Lekárskej kozmetike Life Style veríme, že krása pramení z vnútra a našou úlohou je pomôcť vám túto vnútornú krásu odhaliť. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že budete s našimi službami maximálne spokojní. Vitajte v rodine Lekárskej kozmetiky Life Style, kde vaša krása a zdravie sú na prvom mieste.

Náš tím

MUDr. Ružena Sochorová, CSc.

dermatologička

MUDr. Martin Sochor, PhD.

dermatológ

Mgr. Katarína Lajčinová

zdravotná sestra

Mgr. Lenka Krnáčová

zdravotná sestra 

Iveta Tilingerová

dermatokozmetička 

Mgr. Barbora Sochorová

manažérka

Svetlana Matchanova

recepčná

bottom of page