top of page

VITAL INJEKTOR NA HYDRATÁCIU PLETI

A

PROTI STARNUTIU P

VITAL INJEKTOR NA HYDRATÁCIU PLETI

Na intenzívnu a hĺbkovú hydratáciu pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Fullnesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Fullnesse je synergická formula na hĺbkovú hydratáciu a reštrukturalizáciu dermálneho tkaniva a liečbu starnutia pokožky, obsahuje:


3,5 % kyselina hyalurónová

Organický kremík 1 %


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 3,5 %: Je hydratačným prostriedkom pokožky vďaka svojej veľkej schopnosti zadržiavať molekuly vody. Kyselina hyalurónová má synergickú schopnosť s väčšinou látok ako vitamíny, aminokyseliny, peptidy a stopové prvky; zohráva dôležitú úlohu v procesoch obnovy a omladenia pokožky.

ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný na vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformáciu spojivového tkaniva.


INDIKÁCIE:

Všetky typy vrások.

Hĺbková hydratácia pokožky.

Prevencia a liečba starnutia pleti.

Prevencia a liečba stresu pokožky spôsobeného slnečným žiarením, agresívnym peelingom atď.

 

Prípravok PRESENSA FULLNESSE sa aplikuje pomocou prístroja Vital Injector do vybranej lokality.

 

VITAL INJEKTOR PROTI STARNUTIU PLETI

Na efektívne omladenie pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Revitallesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Revitallesse je synergický prípravok proti vráskam a starnutiu pleti. Zlepšuje jemnosť pokožky, podporuje pružnosť epidermálnych a dermálnych tkanív a znižuje oxidáciu buniek neutralizáciou voľných radikálov.


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 1,5 %: Hydratuje pokožku, koriguje a redukuje hlboké vrásky, aktivuje syntézu kolagénu a funkciu fibroblastov.


X-DNA 1 %: Rekonštruuje spojivové tkanivo dermy, najmä kolagénové bielkoviny.


DMAE 1 %: DMAE: posilňuje kožné tkanivá, pôsobí proti ochabovaniu, stabilizuje bunkovú membránu a prispieva k pružnosti kožných tkanív.


ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný pre vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformitu spojivového tkaniva.


MANNITOL 0,3 %: Látka s veľkou osmotickou kapacitou, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej.


SORBITOL 0,2 %: má hydratačné a stabilizačné vlastnosti, ktoré mu dodávajú určitú okluzívnu hydratáciu. Zabraňuje vzniku zápalu spojivového tkaniva a zabezpečuje mäkkosť a lubrikáciu v aplikovanej oblasti.


PANTHENOL 1 % : Preniká hlboko do vrstiev pokožky; zachováva tam prirodzenú vlhkosť, pomáha udržiavať zdravú pokožku a stabilizovať jej metabolizmus.


GLUTATIÓN 0,5 %: Veľmi dôležitá látka pre ochranu buniek. Pôsobí ako silný antioxidant, zvyšuje hladinu imunity a má detoxikačné účinky.


INDIKÁCIE:
Hĺbková a dlhodobá hydratácia pokožky.
Spomalenie starnutia pokožky.
Redukcia vrások a jemných liniek.
Stimulácia syntézy kolagénu.

 

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

bottom of page