top of page

Vital injector

dreamstime_xxl_73395757.webp

Procedúry vital injector

Procedúry Vital Injector

Vital Injektor na spevnenie pleti

Spevňuje a tonizuje bunkové tkanivo, reštrukturalizuje zrelú pokožku, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky tela a tváre. Zabezpečuje regeneráciu buniek, zvyšuje kontrakciu svalov a dodáva pevnosť kožnému tkanivu, aby získalo späť svoju hrúbku, pružnosť a hladkosť. Pantenol 20 %: Dlhodobo udržiava vodu v epiderme a poskytuje hydratovanú kožnú bariéru. Panthenol ľahko preniká do dermis a hĺbkovo hydratuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. DMAE 1 %: Pôsobí ako neurotransmiter, premieňa cholín na acetylcholín a zároveň zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie. Organický kremík 1 %: Je zodpovedný za spojenie glykozaminoglykánov a polyuronidov, podmieňuje správnu tvorbu štrukturálneho spojivového tkaniva. Centella Asiatica 2 %: Má hojivé a regeneračné vlastnosti, napomáha krvnému obehu tým, že uľahčuje žilový návrat a odstraňovanie odpadových látok. Kolagén Marin 2 %: Je to cenná bielkovina, ktorá prispieva k urýchleniu regenerácie buniek, následne spôsobuje zvýšenie pevnosti tkaniva, čím zabraňuje vzniku predčasného starnutia. Horčík 0,5 %: Spôsobuje uvoľnenie kostrového svalstva a svaloviny ciev a znižuje zápalové procesy. Tiamín (vitamín B1) 1 %: Prispieva k rastu a udržiavaniu pokožky, znižuje účinky starnutia, pretože je silným antioxidantom, hrá tiež dôležitú úlohu v krvnom obehu, čo ovplyvňuje jas pokožky. INDIKÁCIE: Zvyšovanie svalového tonusu tváre a tela Ochabnutie pokožky Obnovenie elasticity a pružnosti pokožky.

Vital Injektor na vypnutie pleti

Sterilný roztok vyrobený z čistého dimetylaminoetanolu. DMAE je svalový tonizér a stabilizátor bunkových membrán prispieva k pevnosti a pružnosti kožného tkaniva. DMAE 2 %: Je to osviežujúca molekula, vytvára a reguluje tekutú mozaiku bunkovej membrány; stimuluje kontrakciu proteínov tkanivového moku a zároveň udržiava vodu v tkanivách. Premieňa neurotransmiter cholín na acetylcholín zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie, je schopný vrátiť ochabnutým svalom pevnosť a tonus. INDIKÁCIE: Liftingový účinok Zvýšenie tonusu tvárových svalov, najmä v oblasti krku. Obnovenie pružnosti a elasticity pokožky. Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky. Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá. Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Vital Injektor na hydratáciu pleti

Na intenzívnu a hĺbkovú hydratáciu pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Fullnesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Fullnesse je synergická formula na hĺbkovú hydratáciu a reštrukturalizáciu dermálneho tkaniva a liečbu starnutia pokožky, obsahuje: 3,5 % kyselina hyalurónová Organický kremík 1 % KYSELINA HYALURÓNOVÁ 3,5 %: Je hydratačným prostriedkom pokožky vďaka svojej veľkej schopnosti zadržiavať molekuly vody. Kyselina hyalurónová má synergickú schopnosť s väčšinou látok ako vitamíny, aminokyseliny, peptidy a stopové prvky; zohráva dôležitú úlohu v procesoch obnovy a omladenia pokožky. ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný na vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformáciu spojivového tkaniva. INDIKÁCIE: Všetky typy vrások. Hĺbková hydratácia pokožky. Prevencia a liečba starnutia pleti. Prevencia a liečba stresu pokožky spôsobeného slnečným žiarením, agresívnym peelingom atď. Prípravok PRESENSA FULLNESSE sa aplikuje pomocou prístroja Vital Injector do vybranej lokality.

Vital Injektor proti starnutiu pleti

Na efektívne omladenie pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Revitallesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Revitallesse je synergický prípravok proti vráskam a starnutiu pleti. Zlepšuje jemnosť pokožky, podporuje pružnosť epidermálnych a dermálnych tkanív a znižuje oxidáciu buniek neutralizáciou voľných radikálov. KYSELINA HYALURÓNOVÁ 1,5 %: Hydratuje pokožku, koriguje a redukuje hlboké vrásky, aktivuje syntézu kolagénu a funkciu fibroblastov. X-DNA 1 %: Rekonštruuje spojivové tkanivo dermy, najmä kolagénové bielkoviny. DMAE 1 %: DMAE: posilňuje kožné tkanivá, pôsobí proti ochabovaniu, stabilizuje bunkovú membránu a prispieva k pružnosti kožných tkanív. ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný pre vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformitu spojivového tkaniva. MANNITOL 0,3 %: Látka s veľkou osmotickou kapacitou, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej. SORBITOL 0,2 %: má hydratačné a stabilizačné vlastnosti, ktoré mu dodávajú určitú okluzívnu hydratáciu. Zabraňuje vzniku zápalu spojivového tkaniva a zabezpečuje mäkkosť a lubrikáciu v aplikovanej oblasti. PANTHENOL 1 % : Preniká hlboko do vrstiev pokožky; zachováva tam prirodzenú vlhkosť, pomáha udržiavať zdravú pokožku a stabilizovať jej metabolizmus. GLUTATIÓN 0,5 %: Veľmi dôležitá látka pre ochranu buniek. Pôsobí ako silný antioxidant, zvyšuje hladinu imunity a má detoxikačné účinky. INDIKÁCIE: Hĺbková a dlhodobá hydratácia pokožky. Spomalenie starnutia pokožky. Redukcia vrások a jemných liniek. Stimulácia syntézy kolagénu. Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky. Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá. Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Vital Injektor vitamínový booster

Zimné obdobie je pre pleť náročné. Časté zmeny teplôt, suchý vzduch, nedostatok vitamínov spôsobujú, že pleť je suchá a povädlá, a aj rýchlejšie starne. Pleť preto vyžaduje výraznejšiu hydratáciu a väčší prísun kvalitných vitamínov. Na efektívne prejasnenie a omladenie pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Polivitamin BCEA od výrobcu profesionálnej kozmetiky TOSKANI. TOSKANI Polivitamin BCEA je komplex proti starnutiu, ktorý poskytuje silný antioxidačný účinok, zlepšuje vzhľad pokožky a zvyšuje obnovu kožných buniek. Vďaka bohatej kombinácii zložiek tohto mezoterapeutického produktu stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť, pigmentáciu a textúru pokožky. Dopĺňa tiež pokožku základnými vitamínmi, ktoré sa znižujú v dôsledku starnutia a faktorov životného prostredia. Aktívne látky v sére a ich účinky: Vitamín C - má silné antioxidačné účinky - spomaľuje starnutie pleti - vyrovnáva farebný tón pleti - má protizápalové účinky a redukuje podráždenie Vitamín E - posilňuje kožnú bariéru, čím umožňuje pokožke - zadržiavať vodu a udržať si hydratáciu - má silné antioxidačné účinky - zjednocuje tón pleti, pri kombinácii s vitamínom C sa účinok výrazne zvyšuje - pomáha regenerovať pleť skupina vitamínu B - napomáha regenerácii pleti - znižuje hyperpigmentáciu - zlepšuje vzhľad pleti - pomáha regulovať nadmernú mastnotu, - má výborné hydratačné a protizápalové účinky na pleť - upokojuje pleť Vitamín A - zlepšuje vzhľad suchej alebo poškodenej pleti - obnovuje pružnosť pleti - má silné antioxidačné účinky - spomaľuje starnutie pleti a pomáha redukovať vrásky Vitamínový Booster vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a aplikácii pomocou Vital Injektora prenikne hlboko do kože a má účinky na pleť: - prejasňuje pleť - poskytuje silný antioxidačný účinok - zlepšuje vzhľad pleti - zvyšuje obnovu kožných buniek - revitalizuje suchú pleť - stimuluje produkciu kolagénu - zlepšuje pružnosť a textúru pleti Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky. Efekt po zákroku je dlhodobý a rýchlo viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá. Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 3-5krát. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Vital Injektor aplikácia kmeňových buniek

Dermaheal Stem C'rum je jedinečné revitalizačné ošetrenie tváre, ktoré sa používa na zníženie výskytu vrások, jemných línií a pigmentácie. Roztok proti starnutiu sa skladá z extraktu tukových kmeňových buniek (ASC) a šiestich rastových faktorov vo vysokej koncentrácii 60 ppm pre každú injekčnú liekovku. Okrem toho je Stem C'rum vyvinutý s technológiou systému podávania nano kapsúl, ktorá dodáva zložky do hlbokých vrstiev pokožky. Špeciálne zloženie podporuje proliferáciu kožných buniek, ktoré regenerujú kožné tkanivo a udržiavajú pružnosť pokožky. Dermaheal Stem C'rum - zanecháva pokožku jemnejšiu, jasnejšiu a mladšie vyzerajúcu, pričom viditeľne znižuje výskyt jemných línií a pigmentácií. Aktívne zložky: - Extrakt z média podmieneného ľudskými adipocytmi - Niacinamide - Sh-oligopeptid-1, Sh-oligopeptid-2 - Sh-polypeptid-1, Sh-polypeptid-2, Sh-polypeptid-5 a Sh-polypeptid-11 Výhody Dermaheal Stem C'rum: - Redukuje jemné linky a pigmentácie - Pomáha množiť pokožku - Zlepšuje pružnosť pokožky - Prírodné dlhotrvajúce výsledky Môžete si vybrať z dvoch variant ošetrení: 1. Ošetrenie sa skladá z nasledujúcich krokov: - Aplikácia anestetika na pleť - Očistenie pleti sonickou kefkou - Ošetrenie pleti multipolárnou rádiofrekvenciou - Aplikácia kmeňových buniek Vital Injektorom - Maska na upokojenie pleti - Biostimulačný laser ​2. Ošetrenie sa skladá z nasledujúcih krokov: - Očistenie pleti sonickou kefkou - Odstránenie odumretých buniek mikrodermabráziou alebo oxypeelingom - Ošetrenie pleti multipolárnou rádiofrekvenciou - Aplikácia kmeňových buniek ultrazvukom - Maska na upokojenie pleti - Biostimulačný laser

Máte záujem o naše služby

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám ochotne pomôžeme pri výbere pre Vás vhodnej procedúry.

bottom of page