top of page

RÁDIOFREKVENCIA 

SPEVNENIE A VYPÍNANIE KOŽE

Rádiofrekvencia s ultrazvukom 

Rádiofrekvenčná energia je úspešne používaná v estetickej medicíne vzhľadom na bezpečnosť a účinnosti. Prístroj regen XL od svetoznámeho výrobcu Pollogen Regen XL používa zdokonalenú tretiu generáciu rádiofrekvenčnej energie, ktorá súčasne pôsobí na hlboké a povrchné vrstvy kože bez poškodenia pokožky.

Prekonaním obmedzení oboch - mono - polárnej aj bi - polárnej energie, prístroj Regen XL,  prináša okamžité, viditeľné a dlhotrvajúce výsledky v oblasti anti-agingu a tvarovania tela  navodením tvorby kolagénu a

Prístroj regen XL je optimálne riešenie pre vypínanie kože, redukciu celulitídy, redukciu lokálne uloženého tuku, vypína kontúry tváre, zjemňuje vrásky... patrí k jemným náhradám  invazívnych zákrokov. Prístroj Regen XL bol klinicky skúšaný na všetkých typoch kože na obnovu kolagénu, redukciu celulitídy a zrýchlenie metabolizmu.   Prístroj regen XL zohrieva  mäkké vrstvy tuku (v  podkožnej vrstve) kombináciou účinku mono-polárnej a bi-polárnej RF energie v jednom aplikátore.

 

Výhody ošetrenia:                                           

•           Vypínanie pokožky

•           Redukuje vzhľad jemných vrások

•           Tvarovanie tela

•           Redukcia tuku a zmenšenie obvodu

•           Minimalizuje vzhľad celulitídy

 

 

Bipolárna podtlaková rádiofrekvencia

Jedná sa o metódu používanú vo svete, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Efekt ošetrenia je intenzívny, pretože dochádza k hlbšiemu prehrievaniu kolagénových a tukových tkanív.  Táto metóda je vhodná  na spevňovanie tkaniva tváre, krku, ramien, brucha, stehien a pod. a na  odstraňovanie celulitídy.

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Na ošetrované miesto sa nanesie elektricky vodivý gél a pomocou ošetrovacej hlavice sa aplikuje podtlak. Do ošetrovacej hlavice sa tým nasaje kožná riasa, ktorá sa následne prežiari rádiofrekvenčnou energiou. Zvyčajne sa odporúča 5 – 8  ošetrení v jedno- až dvojtýždňových intervaloch. Po niekoľkých týždňoch dochádza k zlepšeniu kvality kože, ktorá sa spevňuje a stáva sa hladšou.

 

Dĺžka ošetrenia: podľa počtu lokalít

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: Počet ošetrení závisí od veľkosti plochy a požadovaného úbytku, ošetrenia sa opakujú po 10 - 14 dňoch zvyčajne 2 - 6krát.

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

bottom of page