top of page

PROFHILO H+L

Profhilo H + L je produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie povedlej pokožky, nie na vyplnenie liniek a vrások. Profhilo H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxicitou pokožky, ako sú líca a oblasť lícnych kostí. Profhilo H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných oblastiach, a je doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom dermálnej výplne.

Výhody Profhilo:

  • Zlepšenie kvality tkanív

  • Prestavba kože

  • Zlepšenie elasticity pokožky

  • Obnova pevnosti pokožky

 

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov typu pleti, ako je vek a životný štýl.

 

Profhilo® je prípravok vyvinutý popredným talianskym výrobcom IBSA. Je indikovaný na stimuláciu omladzovania kožných tkanív, zvyšuje v nich produkciu kolagénu a elastínu prostredníctvom niekoľkých biochemických reakcií na prípravok.

Medzi jej charakteristickými vlastnosťami môžu estetickí lekári nájsť jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej zo všetkých prípravkov dostupných na dnešnom trhu.

Procedúra sa vykonáva špeciálnou injekčnou technikou Bio Aesthetic Points, ktorá jej pomáha precízne a rovnomerne difundovať do tkanív ťažko dostupných oblastí. Nielenže prispieva k výborným výsledku, ale poskytuje predovšetkým bezpečnosť vďaka umiestneniu bodov ďaleko od väčších žíl a nervov.

 

Prophilo H+L 2ml  aplikácia niekoľkými vpichmi :  tvár, krk, dekolt

 

Prophilo H+L body aplikácia niekoľkými vpichmi: ochabnuté brucho, vnútorná a vonkajšia strana ramien, ochabnutá koža na stehnách a nad kolenemi

 

Cena:

Prophilo 2ml              250 EUR

Prphilo telo 3ml 300 EUR

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

bottom of page