top of page

Kožné výplne

Procedúry na výplň kože

dreamstime_xxl_20099000.jpg

Procedúry na výplň kože

Lokality ošetrenia - líca - lícne kosti - priehlbiny v spánkovej oblasti - oblasť sánky Prečo koža vekom ovísa? Vekom na tvári strácame nielen tuk, ale ochabujú svaly a rezorbujú sa kosti. Kože je veľa a ovísa. Aké sú najnovšie trendy v aplikácii výlpní? Najnovšie trendy v aplikácii kyseliny hyalurónovej je dopĺňanie objemov, ktoré vekom strácame. Ak aplikujeme výplň do oblasti líc, lícnych kostí, spánkov, tkanivá vytiahneme smerom nahor , do bokov a dodáme objem do líc- tvár omladne. Pri chirurgickom liftingu sa využíva iba vytiahnutie tkaní smerom hore a do bokov. Pri aplikácii výplní využívame aj predo-zadnú projekciu , tým že dodávame objem, dosiahneme výraznejšie omladenie tváre Na aplikáciu väčších objemov používame jemné tupé kanyly, pri ktorých z jedného bodu obsiahneme polovicu tváre. Aké výplne používame? Pracujeme výhradne s certifikovanými výplňami registrovanými našimi úradmi (ŠUKL) Dĺžka zákroku: 30min Rekonvalescencia: 2-3 dni, modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov a viac Možnosť opakovať : o 6 -12mesiacov , ak sa zákrok po 3-6 mesiacoch opakuje dlhšie vydrží zákrok Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B ​Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

Vypínanie oblasti sánky V súčasnosti sa na vypnutie sánky využívajú aj výplne. Tieto sa aplikujú pozdĺž sánky , do oblasti uhla sánky a taktiež do brady. Touto aplikáciou zvýrazníme kontúru sánky a brady, ktorá sa nám vekom zmenšuje. Ako vykonávame zákrok? Pri tomto zákroku používame tupé kanyly pre menší vznik modrým a bezpečnosť Dĺžka zákroku: 30min Rekonvalescencia: 2-3 modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 3-6mesiacov predĺži sa účinok Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B

Aplikácia kyseliny hyalurónovej do pier na ich vyvrátenie smerom nahor a zväčšenie objemu Ako vykonávame zákrok? Pre väčšie pohodlie a bezbolestnosť zákroku ošetríme pery anestetickým sprejom a používame výplne obsahujúce anestetikum. Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 2-3 dni, pre možnosť opuchu pier a modrín Dĺžka pretrvávania účinku: 6 - 9mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 3-6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, ​Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

Prehĺbené nosovoústne vrásky ošetrujeme doplnením objemu pomocou kyseliny hyalurónovej. Na aplikáciu používame ihlu , ale pre väčšiu bezpečnosť tupú kanylu. Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 0 Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B,

Vaše oči sú unavené, máte hlboké jamy pod očami? Najlepšou metódou na tento problém je aplikácia kyseliny hyalurónovej, ktorou kruhy vyplníme. Na tento zákrok bol vyvinutý prípravok od firmy Teoxan Teosyal Redensity 2. Tento špeciálny prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú tak aby neviazala veľmi vodu a nevznikali po aplikácii opuchy Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 1-2 dni, modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

Ak sa Vám zdá, že nos máte hrbolatý nerovnomerný nemusíte podstúpiť chirurgický zákrok. Na vyrovnanie nosa sa používa kyselina hyalurónová , ktorou môžeme nos vyrovnať Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 12mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

- výplň na báze calcium hydroxylapatitu (máme v kostiach) - vhodná na doplnenie objemu líc - spánkov - brady, sánky - spevnenie a vypnutie pleti - do oblasti rúk , tým že je biela prekrýva aj farbu žíl Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 2-3 dni, modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 18-24mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B

Aplikácia kyseliny hyalurónovej do oblasti lícnych kostí opticky rozšíri a omladí tvár . Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

VYPLNENIE VRÁSOK NA KRKU A V DEKOLTE Vrásky na krku alebo v dekolte môžeme ošetriť kyselinou hyalurónovou Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 0 Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, KYSELINA HYALURÓNOVÁ NA DOPLNENIE OBJEMU UŠNÝCH LALÔČIKOV Vekom ubúda tukové tkanivo nielen na tvári, ale aj v oblasti ušných lalôčikov . Na ich regeneráciu aplikujeme kyselinu hyalurónovú, ktorou ich vyplníme a vrátime im pôvodný mladistvý tvar. Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 0 Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Cena : od 169 EUR Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B KYSELINA HYALURÓNOVÁ V SPÁNKOVEJ OBLASTI V spánkovej oblasti dochádza vekom k úbytku tuku. Prechod čela do oblasti líc je veľmi ostrý a môžu byť značne viditeľné hrany na bokoch čela. Tento zákrok robíme pomocou kanyly Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Cena : od 195 EUR + kanyla 10 EUR Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B KYSELINA HYALURÓNOVÁ NA ZVÝRAZNENIE UHLA SÁNKY Uhol sánky môžeme korigovať aplikáciou kyseliny hyalurónovej Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 0 Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Cena : od 195€ + kanyla 10€ Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B ​KYSELINA HYALURÓNOVÁ NA MODELÁCIU BRADY Vekom sa brada zmenšuje a z profilu viac vytŕča nos. Aplikáciou kyseliny hyalurónovej tento nepomer korigujeme. Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: modriny sú možné Dĺžka pretrvávania účinku: 12mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 6mesiacov Cena : od 169 EUR Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, ​KYSELINA HYALURÓNOVÁ NA ODSTRÁNENIE VRÁSOK NAD PEROU Na vypnutie vrások nad hornou alebo dolnou perou sa používa kyselina hyalurónová, ktorou vyplníme kontúru pier a tým vypneme vrásky a pery oživíme Dĺžka zákroku: 20min Rekonvalescencia: 2-3 dni, pre možnosť opuchu pier a modrín Dĺžka pretrvávania účinku: 6 - 9mesiacov Možnosť opakovať zákrok: o 3-6mesiacov Cena : od 169 EUR Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, Akciové ceny na aplikáciu kožných výplní nájdete tu.

Máte záujem o naše služby

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám ochotne pomôžeme pri výbere pre Vás vhodnej procedúry.

bottom of page