top of page

VITAL INJEKTOR NA VYPNUTIE PLETI

Sterilný roztok vyrobený z čistého dimetylaminoetanolu. DMAE je svalový tonizér a stabilizátor bunkových membrán prispieva k pevnosti a pružnosti kožného tkaniva.


DMAE 2 %: Je to osviežujúca molekula, vytvára a reguluje tekutú mozaiku bunkovej membrány; stimuluje kontrakciu proteínov tkanivového moku a zároveň udržiava vodu v tkanivách. Premieňa neurotransmiter cholín na acetylcholín zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie, je schopný vrátiť ochabnutým svalom pevnosť a tonus.


INDIKÁCIE:

Liftingový účinok

Zvýšenie tonusu tvárových svalov, najmä v oblasti krku.

Obnovenie pružnosti a elasticity pokožky.

 

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.


Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Vital injektor na vypnutie pleti: Welcome

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

Vital injektor na vypnutie pleti: Contact
bottom of page