top of page

VITAL INJEKTOR NA HYDRATÁCIU PLETI

Na intenzívnu a hĺbkovú hydratáciu pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Fullnesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Fullnesse je synergická formula na hĺbkovú hydratáciu a reštrukturalizáciu dermálneho tkaniva a liečbu starnutia pokožky, obsahuje:


3,5 % kyselina hyalurónová

Organický kremík 1 %


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 3,5 %: Je hydratačným prostriedkom pokožky vďaka svojej veľkej schopnosti zadržiavať molekuly vody. Kyselina hyalurónová má synergickú schopnosť s väčšinou látok ako vitamíny, aminokyseliny, peptidy a stopové prvky; zohráva dôležitú úlohu v procesoch obnovy a omladenia pokožky.

ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný na vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformáciu spojivového tkaniva.


INDIKÁCIE:

Všetky typy vrások.

Hĺbková hydratácia pokožky.

Prevencia a liečba starnutia pleti.

Prevencia a liečba stresu pokožky spôsobeného slnečným žiarením, agresívnym peelingom atď.

 

Prípravok PRESENSA FULLNESSE sa aplikuje pomocou prístroja Vital Injector do vybranej lokality.

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.

Vital injektor na hydratáciu: Welcome

Napíšte nám

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

0905 619 734, 0911 619 734, 02/6241 3461

Thanks for submitting!

Vital injektor na hydratáciu: Contact
bottom of page