Life Style - Lekárska kozmetika

Svetová novinka – Fibroblasty

Omladnite pomocou vlastných buniek našou RegenCell Therapy!

 

Ako prví v Bratislave prinášame do estetickej medicíny úplne revolučnú metódu omladenia pleti a liečby vklesnutých jaziev. Táto metóda je založená na aplikácii VLASTNÝCH buniek do strednej vrstvy kože.

 

Starnutie pleti je proces spôsobený mnohými príčinami, ktorý prebieha na niekoľkých úrovniach. Dodnes nie je celkom jasné ako mu úplne zabrániť ale teraz Vám ponúkame ošetrenie, ktoré je cielené na zvýšenie počtu a zlepšenie funkcie tzv. fibroblastov – buniek v koži tvoriacich kolagénové, elastínové vlákna a medzibunkovú hmotu. Buniek zodpovedných za regeneráciu a hojenie kože. Vekom dochádza nielen ale aj k úbytku počtu fibrobolastov a k znižovaniu ich aktivity. To má za následok postupné znižovanie tvorby kolagénu, elastínu a medzibunkovej hmoty. Tieto procesy sú samozrejme urýchlené aj nesprávnym životným štýlom a nadmerným slnením. Výsledkom je ochabujúca pleť, rozširujúce sa póry, vrásky, spomalené hojenie pri poraneniach.

 

RegenCell Therapy

Naša nová procedúra nazvaná RegenCell Therapy je založená na najnovších poznatkoch regeneratívnej medicíny. Pri tejto terapii sa zoberie malý kúsok kože, ktorý sa odošle do špecializovaného laboratória na spracovanie. Počas zhruba 6 až 8 týždňov sa z tohto kúska kože získajú Vaše vlastné fibroblasty, ktoré sa pomnožia na milióny buniek. Pri zákroku sa tieto bunky aplikujú podobne ako Hydrolift, teda drobnými vpichmi do strednej vrstvy kože. Následne tieto bunky migrujú na miesto určenia, kde začnú produkovať kolagén, elastín a medzibunkovú hmotu. Tieto procedúry sa opakujú po zhruba 6 mesiacoch, pričom väčšinou postačujú 3 zákroky. Bunky však ostanú zmrazené v laboratóriu počas ďalších 5 rokov, počas ktorých je možné ich opätovne pomnožiť a zákrok opakovať.

V Lekárskej kozmetike Life Style ponúkame 2 možnosti aplikácie „autológnych“ fibroblastov – buď jednu aplikáciu za 1000 € alebo balíček troch ošetrení za 1600 €. Samotnému odberu predchádza konzultácia, kedy sa so záujemcom preberie vhodnosť zákroku a odošle sa na nevyhnutné vyšetrenia. Po odbere vzorky spoza ucha sa táto prepraví za špeciálnych podmienok do laboratória, kde sa bunky namnožia.

Zákrok nesmú podstúpiť tehotné a kojace ženy, ľudia s akútnymi baktériovými, vírusovými alebo mykotickými infekciami, s autoimunitnými ochoreniami s generalizovaným postihnutím väziva alebo kože a onkologickí pacienti. Súčasťou vyšetrení je aj vylúčenie prítomnosti syfilisu a vírusov hepatitídy B a C, HIV.

V boji so starnutím pleti a jeho prejavmi máme teda ďalšiu veľmi zaujímavú, účinnú a od ostatných odlišnú zbraň. Metóda predstavujúca postupy regeneratívnej medicíny je Vám k dispozícii v Lekárskej kozmetike Life Style v Bratislave.

 

 

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa