Life Style - Lekárska kozmetika

PROTECTODERM

P R O T E C T O D E R M       L I P O S O M E      SÉRUM

PROTIVRÁSKOVÉ    SÉRUM    S    HYDRATAČNÝM    ÚČINKOM

POTLÁČAJÚCE    ZAČERVENANIE

Prípravok PROTECTODERM LIPOSOME SÉRUM predstavuje unikátnu kombináciu účinných látok obalených v lipozómoch, kyseliny hyalurónovej a extraktu z uhorky v hypoalergénnom základe. NEOBSAHUJE PARABÉNY!

Obsahuje 5 hlavných účinných látok:

  • 1. rutinyl-sulfát – derivát vitamínu P, ktorý sa významne podieľa na stabilizácii stien kapilár, zvyšuje ich pevnosť a znižuje lámavosť
  • 2. magnézium-askorbyl-fosfát (MAP) – forma vitamínu C, čo je významný antioxidant a stabilizátor stien ciev
  • 3. L-hydroxyprolín (LHP) – špecifická cyklická aminokyselina, schopná preniknúť do ťažko dostupných spodných vrstiev kože, kde napomáha obnove kolagénových a elastínových vlákien
  • 4. kyselina hyalurónová – má výrazné hydratačné účinky a tlmí podráždenie kože
  • 5. výťažok z uhorky – umocňuje účinky kyseliny hyalurónovej.

Prvé 3 vyššie uvedené účinné zložky sú uzatvorené do lipozómov. Účinky piatich hlavných aktívnych látok sa vzájomne dopĺňajú pri plnení ich rozhodujúcej funkcie, ktorou je ochrana medzibunkovej hmoty, dodávajúcej koži jej hlavné mechanické vlastnosti, a to pevnosť a pružnosť. Významné sú aj antienzymatické, antioxidačné a ochranné vlastnosti,
výsledkom ktorých je výrazná ochrana kyseliny hyalurónovej a iných esenciálnych zložiek mimobunkovej hmoty kože, ochrana stien kapilár (čím sa predchádza tvorbe vyšších štádií rozacei) a hydratácia.
Lipozómy predstavujú významný transportný systém, ktorý podstatne zvyšuje rýchlosť prenikania účinných látok cez kožnú bariéru a významne zvyšuje hĺbku ich prieniku, čím sa výrazne zvyšuje účinnosť ošetrovacích prípravkov, aplikovaných na povrch kože.

 

HLAVNÉ PREDNOSTI PROTECTODERM LIPOSOME SÉRA
Účinky prípravku PROTECTODERM LIPOSOME SÉRUM možno charakterizovať ako ochranu všetkých dôležitých zložiek medzibunkovej hmoty kože, stien kapilár a hydratáciu.
Účinné látky z prípravku PROTECTODERM LIPOSOME SÉRUM na jednej strane chránia uvedené bielkoviny pred účinkami agresívnych enzýmov, ktoré štiepia ich molekuly, na druhej strane stimulujú novotvorbu kolagénu a elastínu, a tak prispievajú k ich obnove, a tým k spevneniu kože a kapilár. Okrem týchto účinkov pôsobia lipozómy, kyselina hyalurónová a výťažok z uhorky na kožu aj zvlhčujúco.

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa