Life Style - Lekárska kozmetika

COLLAGE – WASH

COLLAGE-WASH

NEUTRÁLNA DERMATOKOZMETICKÁ UMÝVACIA EMULZIA NA CITLIVÚ PLEŤ S KOLAGÉNOVÝMI PEPTIDAMI

 

Dermatokozmetická umývacia emulzia COLLAGE-WASH je určená najmä na dôkladné hĺbkové večerné očistenie všetkých druhov pleti vrátane citlivej a zvýšene reaktívnej (ľahko podrážditeľnej) pleti, ktorá sa často označuje aj ako „problémová“ či „náročná“. Všetky aktívne i pomocné látky obsiahnuté v umývacej emulzii COLLAGE-WASH spĺňajú náročné kritériá pre aplikáciu aj na senzitívnu pleť. Z hľadiska vekovej štruktúry možno umývaciu emulziu COLLAGE-WASH odporučiť ako na mladistvú, tak aj na zrelú pleť či pleť s pokročilými prejavmi starnutia. Použitie v detskom veku sa neodporúča.

 

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:

Dermatokozmetická umývacia emulzia COLLAGE-WASH je klinicky testovaná koncentrovaná jemná nedráždivá umývacia emulzia vysokej kvality, určená na dennú očistu každého druhu pleti vrátane náročných, citlivých a ľahko podrážditeľných typov pleti. Predurčuje ju k tomu predovšetkým pH zhodné s pH pleti (pH = 5,5) a skutočnosť, že umývacia emulzia COLLAGE-WASH neobsahuje alkalické súčasti, ktoré sa vyskytujú vo väčšine mydiel.

 

Základom umývacej emulzie COLLAGE-WASH sú jemné nedráždivé vysoko kvalitné certifikované zložky, zabezpečujúce rýchlu emulgáciu lipidov na povrchu pokožky, a to ako produkovaných mazovými žliazkami, tak aj tukov pochádzajúcich z nanesených kozmetických prípravkov. Vďaka tejto jedinečnej funkcii umývacia emulzia COLLAGE-WASH umožňuje účinné a rýchle zmývanie nečistôt všetkého druhu z povrchu pokožky. Parameter „pH“ s hodnotou „5,5“ (*) vyjadruje, že emulzia je mierne kyslá zhodne, ako prirodzený lipidický ochranný film pokožky. Umývacia emulzia COLLAGE-WASH neobsahuje žiadne zásadité dráždivé látky, aké sa často vyskytujú v tuhých i tekutých mydlách nižšej kvality.

Hlavnou aktívnou súčasťou umývacej emulzie COLLAGE-WASH kolagénové peptidy, získané šetrnou enzymatickou hydrolýzou rybieho kolagénu. Pre správne pochopenie účinnosti tzv. „kolagénových“ kozmetických prípravkov treba uviesť, že samotný kolagén je ľudskému organizmu vlastná bielkovina (proteín). Veľkosť molekuly kolagénu však bráni jej prieniku cez pokožku, a preto sa v kvalitných „kolagénových“ kozmetických prípravkoch nenachádza kolagén, ale len podstatne menšie častice (tzv. peptidy), z ktorých sa molekula kolagénu skladá.

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa