Life Style - Lekárska kozmetika

ALMONDERM

ALMONDERM

EMULZIA MANDĽOVEHO OLEJA
V MINERÁLNEJ VODE S ALANTOÍNOM

ALMONDERM je vysoko kvalitný dermato-kozmetický prípravok – klinicky testovaná dermato-kozmetická  emulzia, vyrobená na báze osvedčených tradičných certifikovanch prírodných kozmetických surovín vysokej kvality. Zložením a kvalitou použitých surovín zodpovedá aktuálnym náročným vývojovým trendom účinných dermato-kozmetických produktov. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, ako aj pre pokožku či ľudský organizmus ako celok nepriaznivé a/alebo potenciálne nepriaznivo pôsobiace zložky, ako
– ropné produkty (vazelínu, minerálny olej, silikóny a pod.)
– parabény
– farbivá a
– parfémy.

 

Mandľový olej obsiahnutý vo vysokej koncentrácii v emulzii ALMONDERM má ukľudňujúce a regeneračné účinky na pokožku, do ktorej veľmi rýchlo vsakuje, takže pocit „mastnej pokožky“ po jeho nanesení pretrváva len veľmi krátko. Pozitívne sa prejavuje aj hydratačná a regeneračná účinnosť alantoínu a podporná funkcia minerálnej vody s vysokou koncentráciou minerálov a stopových prvkov.
Emulzia ALMONDERM je vhodná na ošetrenie suchej, popraskanej a podráždenej (aj precitlivelej) pokožky, a to aj pri výskyte ekzému a akné. Mimoriadne je vhodná na ošetrenie šupinatej a drsnej pokožky (napríklad na lakťoch), ktorú rýchlo zjemňuje a dodáva jej hebkosť a vláčnosť. ALMONDERM je typickým výživným a regeneračným dermatokozmetickým prípravkom.

 

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa