Life Style - Lekárska kozmetika

PRÍPRAVKY

OLEODERMA

 

ALMONDERM –

vysoko kvalitný dermato-kozmetický prípravok – klinicky testovaná dermato-kozmetická emulzia, vyrobená na báze osvedčených tradičných certifikovanch prírodných kozmetických surovín vysokej kvality. Zložením a kvalitou použitých surovín zodpovedá aktuálnym náročným vývojovým trendom účinných dermato-kozmetických produktov. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, ako aj pre pokožku či ľudský organizmus ako celok nepriaznivé a/alebo potenciálne nepriaznivo pôsobiace zložky, ako – ropné produkty (vazelínu, minerálny olej, silikóny a pod.) – parabény – farbivá a – parfémy

KOKODERM – 

má všestranné mimoriadne pozitívne účinky na pokožku. Pozitívne sa prejavuje aj silná protimikrobiálna, protikvasinková a protivírusová účinnosť panenského nerafinovaného kokosového oleja, hydratačná a regeneračná účinnosť alantoínu a podporná funkcia minerálnej vody s vysokou koncentráciou minerálov a stopových prvkov. Prípravok KOKODERM A je vhodný aj na ošetrenie náročnej, podráždenej a citlivej pleti vrátane detskej pokožky.  

OLIVEDERM – 

prípravok sa odporúča prednostne na citlivú vysušenú a poškodenú i popraskanú pokožku. Je vhodný aj na ošetrenie pokožky s prejavmi ekzému. Hojivé účinky olivového oleja predurčujú prípravok OLIVEDERM na použitie na pokožku poškodenú najmä nepriaznivými vonkajšími vplyvmi životného prostredia.

SHEABUDERM –

vysoko kvalitný dermatokozmetický prípravok – klinicky testovaná dermatokozmetická emulzia typu „olej vo vode“ – vyrobená na báze osvedčených tradičných prírodných kozmetických surovín. Zodpovedá aktuálnym trendom kozmetického vývoja. Neobsahuje žiadne pre pokožku nepriaznivé látky, ako – ropné produkty (vazelínu, minerálny olej, silikóny a pod.) – živočíšne produkty – parabény a – farbivá.

 

SÉRA

 

APPLEDERM SÉRUM 

Hlavnou účinnou zložkou APPLEDERM séra je výťažok z jabĺk s vysokým podielom jablčnej kyseliny a pektínu a s tzv. Cell Boost-Factor-om, dôležitým podporným komplexom. Pozitívny účinok na kožu je daný predovšetkým prirodzenými pozitívnymi účinkami jablka na ľudský organizmus. Plod jablka predstavuje totiž akúsi prírodnú lekáreň s viac ako 300 účinnými látkami, pričom je nezanedbateľné, že jablko viaže vo svojom plode viac ako 85 % vody mechanizmami, ktoré sú veľmi podobné mechanizmom NMF (Natural Moisturizing Factor), plniacim funkciu „zadržiavača“ vody v koži. Na blahodárnom účinku jablka na ľudský organizmus sa okrem toho podieľajú aj aminokyseliny, iné ovocné kyseliny a minerály.

COLLAGE – SÉRUM

Dermatokozmetické protivráskové klinicky testované sérum COLLAGE-SERUM je súčasťou kolekcie tzv. kolagénových prípravkovDERMATO-KOZMETIKY LIFE STYLE, určených na denné ošetrenie zrelej pleti s prejavmi starnutia v rôznom stupni vývoja, ako aj na oddialenie ich vzniku a na spomalenie vývoja známok starnutia pleti (strata prirodzeného napätia pleti – tzv. tonusu, ochabnutie pleti, povrchové i hlboké vrásky). Jeho použitie sa odporúča vo veku viac ako 25 – 30 rokov.

HYALURODERM PLUS SÉRUM-

sofistikovaný prípravok z tzv. skupiny „anti-aging“ s vysokou účinnosťou, určený na potláčanie prejavov starnutia pokožky. Ide o vodný roztok ľudskému telu vlastnej látky – kyseliny hyalurónovej (ďalej len „KH“). Okrem zmesi kyseliny hyalurónovej s rôzne veľkými molekulami a vody prípravok HYALURODERM PLUS obsahuje aj extrakt z uhoriek. „Anti-aging“ účinok kyseliny hyalurónovej vychádza najmä z jej schopnosti viazať mimoriadne veľké množstvo vody.  

PROTECTODERM LIPOSOME SÉRUM- 

Prípravok PROTECTODERM  LIPOSOME  SÉRUM predstavuje unikátnu kombináciu účinných látok obalených v lipozómoch, kyseliny hyalurónovej a  extraktu z  uhorky v  hypoalergénnom základe. NEOBSAHUJE PARABÉNY! Obsahuje 5 hlavných účinných látok:

 1. rutinyl-sulfátderivát vitamínu P, ktorý sa významne podieľa na stabilizácii stien kapilár, zvyšuje ich pevnosť a znižuje lámavosť
 2. magnézium-askorbyl-fosfát (MAP)forma vitamínu C, čo je významný antioxidant a stabilizátor stien ciev
 3. L-hydroxyprolín (LHP) špecifická cyklická aminokyselina, schopná preniknúť do ťažko dostupných spodných vrstiev kože, kde napomáha obnove kolagénových a  elastínových vlákien
 4. kyselina hyalurónová má výrazné hydratačné účinky a tlmí podráždenie kože
 5. výťažok z uhorky umocňuje účinky kyseliny hyalurónovej.

 

KOLAGÉNOVÝ RAD

 

COLLAGE – CREAM – 

dermatokozmetická protivrásková klinicky testovaná emulzia COLLAGE-CREAM je súčasťou kolekcie tzv. kolagénových prípravkovDERMATOKOZMETIKY LIFE STYLE, určených na denné ošetrenie

 1. zrelej pleti s prejavmi starnutia v rôznom stupni vývoja
 2. poškodenej a vyčerpanej pleti napríklad po neprimeranom dlhodobom slnení v kombinácii s účinkom morskej (slanej) vody a/alebo po pôsobení iných negatívnych vonkajších vplyvov (napríklad nadmerné teplo, nadmerný chlad).

Aktívne látky obsiahnuté v emulzii COLAGE-CREAM intenzívne podporujú prirodzenú obnovu kolagénu v koži, čím spomaľujú proces starnutia kože, a tak potláčajú jeho prejavy. Pri dlhodobom používaní emulzie COLLAGE-CREAM sa zvyšuje tonus kože  (jej prirodzené vypätie), vďaka čomu koža nadobúda hladkosť, hebkosť a jemnosť.

Dermatokozmetická protivrásková emulzia COLLAGE-CREAM je vhodná aj na ošetrenie citlivej a zvýšene reaktívnej pleti, nakoľko neobsahuje žiadne dráždivé zložky a je pripravená bez konzervačných prípravkov a farbív. Neobsahuje teda parabény, silikóny, ropné produkty (parafín, minerálny olej, vazelínu).

 

COLLAGE – FLUID –

dermatokozmetická protivrásková klinicky testovaná pleťová voda COLLAGE-FLUID je súčasťou kolekcie tzv. kolagénových prípravkovDERMATOKOZMETIKY LIFE STYLE, určených na denné ošetrenie zrelej pleti s prejavmi starnutia v rôznom stupni vývoja. Okrem substancií čistiacich pleť obsahuje aj aktívne látky, ktoré intenzívne podporujú prirodzenú obnovu kolagénu v koži, čím odvracajú proces starnutia kože, a tak potláčajú prejavy jej starnutia. Pri dlhodobom používaní pleťovej vody COLLAGE-FLUID sa zvyšuje tonus kože  (jej prirodzené vypätie), vďaka čomu koža nadobúda hladkosť, hebkosť a jemnosť.

Dermatokozmetická protivrásková a čistiaca pleťová voda COLLAGE-FLUID je vhodná aj na ošetrenie citlivej a zvýšene reaktívnej pleti, nakoľko neobsahuje žiadne dráždivé zložky a je pripravená bez konzervačných prípravkov a farbív. Neobsahuje teda parabény, silikóny, ropné produkty (parafín, minerálny olej, vazelínu).

 

COLLAGE – SÉRUM – 

dermatokozmetické protivráskové klinicky testované sérum COLLAGE-SERUM je súčasťou kolekcie tzv. kolagénových prípravkovDERMATO-KOZMETIKY LIFE STYLE, určených na denné ošetrenie zrelej pleti s prejavmi starnutia v rôznom stupni vývoja, ako aj na oddialenie ich vzniku a na spomalenie vývoja známok starnutia pleti (strata prirodzeného napätia pleti – tzv. tonusu, ochabnutie pleti, povrchové i hlboké vrásky). Jeho použitie sa odporúča vo veku viac ako 25 – 30 rokov.

 

HYDRATAČNÉ PRÍPRAVKY

 

APPLEDERM SÉRUM – 

Hlavnou účinnou zložkou APPLEDERM séra je výťažok z jabĺk s vysokým podielom jablčnej kyseliny a pektínu a s tzv. Cell Boost-Factor-om, dôležitým podporným komplexom. Pozitívny účinok na kožu je daný predovšetkým prirodzenými pozitívnymi účinkami jablka na ľudský organizmus. Plod jablka predstavuje totiž akúsi prírodnú lekáreň s viac ako 300 účinnými látkami, pričom je nezanedbateľné, že jablko viaže vo svojom plode viac ako 85 % vody mechanizmami, ktoré sú veľmi podobné mechanizmom NMF (Natural Moisturizing Factor), plniacim funkciu „zadržiavača“ vody v koži. Na blahodárnom účinku jablka na ľudský organizmus sa okrem toho podieľajú aj aminokyseliny, iné ovocné kyseliny a minerály.

HYALURODERM PLUS SÉRUM –

sofistikovaný prípravok z tzv. skupiny „anti-aging“ s vysokou účinnosťou, určený na potláčanie prejavov starnutia pokožky. Ide o vodný roztok ľudskému telu vlastnej látky – kyseliny hyalurónovej (ďalej len „KH“). Okrem zmesi kyseliny hyalurónovej s rôzne veľkými molekulami a vody prípravok HYALURODERM PLUS obsahuje aj extrakt z uhoriek. „Anti-aging“ účinok kyseliny hyalurónovej vychádza najmä z jej schopnosti viazať mimoriadne veľké množstvo vody.

 

SANADERM SÉRUM – 

bolo vyvinuté najmä na ošetrenie pleti podráždenej pri náročnejších zákrokoch v korektívnej a estetickej dermatológii, napríklad po zákrokoch laserom (laserový resurfacing, laserová depilácia),  aplikácii rádiofrekvenčnej energie a intenzívneho pulzného svetla, teda po všetkých zákrokoch, pri ktorých je pleť podrobená intenzívnemu pôsobeniu rôznych druhov elektromagnetického vlnenia (laserové žiarenie, intenzívne pulzné svetlo, rádiofrekvenčná energia). Sérum SANADERM však možno úspešne použiť aj na  ošetrenie pleti s mikrotraumami, aké vznikajú napríklad pri holení, či na ukľudnenie inak podráždenej a citlivej pleti, a to ako v dôsledku fyzikálneho či chemického podráždenia. Je vhodné aj na citlivú pleť a mastný a zmiešaný typ pleti.

 

PROTIVRÁSKOVÉ PRÍPRAVKY

 

PROTECTODERM LIPOSOME SÉRUM – 

Prípravok PROTECTODERM  LIPOSOME  SÉRUM predstavuje unikátnu kombináciu účinných látok obalených v lipozómoch, kyseliny hyalurónovej a  extraktu z  uhorky v  hypoalergénnom základe. NEOBSAHUJE PARABÉNY!

Obsahuje 5 hlavných účinných látok:

 1. rutinyl-sulfát – derivát vitamínu P, ktorý sa významne podieľa na stabilizácii stien kapilár, zvyšuje ich pevnosť a znižuje lámavosť
 2. magnézium-askorbyl-fosfát (MAP) – forma vitamínu C, čo je významný antioxidant a stabilizátor stien ciev
 3. L-hydroxyprolín (LHP) – špecifická cyklická aminokyselina, schopná preniknúť do ťažko dostupných spodných vrstiev kože, kde napomáha obnove kolagénových a  elastínových vlákien
 4. kyselina hyalurónová – má výrazné hydratačné účinky a tlmí podráždenie kože
 5. výťažok z uhorky – umocňuje účinky kyseliny hyalurónovej.

 

REBADERM PLUS –

Krém REBADERM PLUS má výrazný a dlhodobý protivráskový účinok, intenzívne hydratuje pleť a zvyšuje jej odolnosť voči nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

 

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa