Life Style - Lekárska kozmetika

O nás

thumbnail

Lekárska kozmetika Life Style je centrum laserovej a estetickej dermatológie, v ktorom používame najmodernejšie prístroje a metódy na zlepšenie vzhľadu a sebavedomia. Na korekciu mimických vrások na tvári a krku využívame aplikáciu botulot.. Botulot. vo forme injekcií Dysportu používame aj na odstraňovanie nadmerného potenia v podpazuší, na dlaniach, stupajach, v ingvínach, pod prsníkmi, na chrbáte alebo tvári. Na vyhladenie a vypnutie pleti používame liftingové ošetrenia: fotorejuvenizáciu, 3D rejuvenizáciu (kombinácia fotorejuvenizácie a rádiotermolifting), 4D rejuvenizáciu (kombinácia fotorejuvenizácie, rádiotermoliftingu a laserového pílingu). Hĺbkový lifting pomocou CO2 resurfacingu tzv. Benelift total. Pri týchto typoch ošetrenia nedodávame do kože žiadne účinné látky, iba nútime kožu k vlastnej regenerácii. Preto je vhodné dodať do kože vitamíny s antioxidačnými účinkami, ako aj kyselinu hyalurónovú s hydratačným pôsobením vo forme mezoterapie a mezoliftu. Kyselinu hyalurónovú vo forme gélu (kožných výplní) používame na vyplnenie hlbokých vrások a záhybov v nosovoústnej oblasti, na jamky pod očami, na modelovanie tváre v oblasti líc, na zväčšovanie a zodvihnutie kútikov pier. Kožné výplne s obsahom kyseliny hyalurónovej patria medzi vstrebateľné materiály. Kyselina hyalurónová v redšej forme, tzv. nezosieťovaná, sa používa na hydratáciu kože. Jednou z možností, ako ju do kože vpraviť je mezoterapia, pri ktorej sa na koži vytvoria veľmi jemné vpichy – tzv. mezolift. Toto ošetrenie je vhodné pre suchú pleť alebo v prípade, ak treba rýchlo dosiahnuť svieži vzhľad pleti (napr. pred dôležitou spoločenskou udalosťou). Moderné technológie ponúkajú aj iné možnosti prepravy výživných látok do kože. Medzi ne patrí aj bezihlová mezoterapia, ktorá využíva špeciálne elektrické prúdy na vytvorenie dočasných pórov v koži.

V našom zariadení používame najmodernejšiu metódu na zlepšenie kvality pleti, ktorou je frakcionovaný CO2 resurfacing. Okrem ablatívneho (deštrukčného) CO2 lasera máme diodový laser na trvalú depiláciu, cievne lasery na odstraňovanie cievok na tvári a nohách, Q switched laser na odstraňovanie tetovania, erbiový laser na laserový píling a odstraňovanie výrastkov na koži, Smoothbeam laser na liečbu akné (ako jediné pracovisko na Slovensku) ako i LED modré a červené svetlá.

Lekárska kozmetika Life Style ponúka aj metódy pre formovanie postavy. Medzi jednu z najobľúbenejších patrí podtlaková pulzná masáž – Endermologie, nazývaná tiež LPG. Naše zaškolené pracovníčky používajú prístroj od svetoznámeho francúzskeho výrobcu LPG (keymodule CELLU M6), ktorý je určený najmä na ošetrenie celulitídy a opuchov. Pre podporenie účinkov ošetrenia je možná jeho kombinácia s podtlakovou rádiofrekvenciou. Podpora svalstva je možná aj pomocou elektromyostimulácie elektrickými prúdmi. Pre tento typ ošetrenia máme špeciálny prístroj, ktorý je schopný naraz stimulovať svaly, a zároveň ožarovať kožu a podkožný tuk biostimulačným svetlom a hlboko prenikajúcim infračerveným žiarením. Týmto trojitým zásahom dochádza k posilneniu svalstva, urýchleniu metabolizmu v tukovom tkanive a detoxikácii organizmu zrýchleným prúdením krvi.

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa