Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah webu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.   Viac informácii o module "Novinky" nájdeš v našom manuáli.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O NÁS

 

Vítame Vás na našej stránke laserovej a estetickej dermatológie.

 

Lekársku kozmetika Life Style som založila v roku 2003. Začínala som v malej prevádzke na Dohnányho a objavovala čaro estetickej dermatológie. Rokmi praxe, absolvovania mnohých školení a zahraničných kongresov sa naša ponuka služieb zväčšovala a otvorila som väčšiu prevádzku na Drotárskej, kde môžem používať výkonnejšie lasery a ďalšie prístroje na estetickú dermatológiu.

 

Od roku 2008 začal so mnou pracovať môj syn, po úspešnej atestácii z dermatológie a dokončenia doktorandského štúdia. Vytvorili sme tím špecializujúci sa najmä na výplne kyselinou hyalurónovou, aplikáciu nití, aplikáciu botulotoxínu a laserové omladenie pleti. Každý rok absolvujeme niekoľko zahraničných kongresov, aby sme mohli prinášať našim klientom svetové novinky.

 

Tým že sa venujeme estetickej a laserovej dermatológii mnoho rokov, sama robím školenia pre ďalších lekárov a odovzdávam im svoje vedomosti.

 

Časom sa naša klientela zväčšovala a otvorili sme prevádzku aj na Beňadickej. V Bratislave máme tri prevádzky situované tak, aby si klienti mohli vybrať kam im je najbližšie a najpohodlnejšie

 

Veríme, že si z našich služieb vyberiete a budete spokojní.

 

 

                                                                                                  MUDr. Ružena Sochorová, CSc.

 

                                                                                   

                                                                                              

                                                                                                  MUDr. Ružena Sochorová, CSc.