Life Style - Lekárska kozmetika

Hydrafacial

thumbnail

Najnovším členom našej Lekárskej kozmetiky Life Style je svetová novinka – prístroj Hydrafacial. Ide o prístroj najnovšej generácie, ktorý v sebe spája rôzne metódy na čistenie a omladenie pleti pre dosiahnutie najlepších viditeľných výsledkov na pokožke.

Ošetrenie je vhodné:

 • na pravidelnú starostlivosť o pokožku
 • pre všetky typy pleti, vrátane citlivej
 • zlepšenie vzhľadu pleti a jemných vrások
 • na čistenie a hydratáciu pleti
 • na stiahnutie pórov a vypnutie pokožky
 • na zlepšenie štruktúry pokožky
 • na redukciu mazu v pokožke

Ošetrenie sa skladá z nasledovných krokov:

 1. Čistenie a exfoliácia
  Pri kroku čistenie a exfoliácia sa používa exfoliačný nástavec s abrazívnym povrchom a špeciálny roztok pleťovej vody podľa typu pleti – na normálnu, zmiešanú a citlivú pleť, na dosiahnutie hladkej pokožky a prípravu na ďalší krok.
 2. Chemický peeling
  Pri tomto kroku sa používa špeciálny roztok kyseliny glykolovej a salicylovej na odstránenie odumretých buniek z pokožky pre lepšie vyčistenie pokožky a lepšiu absorpciu účinných látok.
 3. Extrakcia, hĺbkové čistenie pleti
  Pri kroku extrakcie a hĺbkovom čistení sa používa špeciálny extrakčný násadec, ktorý s pomocou podtlaku odstráni z pokožky roztok chemického peelingu a z kožných pórov odstráni maz špeciálnou technológiou Vortex. Po tomto kroku je pleť vyčistená a póry stiahnuté.
 4. Aplikácia účinných látok (proti akné, mastnej pleti, hydratačné, antioxidačné)
  Tento krok obsahuje aplikáciu účinných látok podľa typu a potrieb pleti – proti akné, proti nadmernej mazotvorbe, hydratačné, omladzujúce. Pri ich aplikácii sa používa násadec pre dosiahnutie maximálneho vstrebania účinných látok.
 5. Terapia červeným LED svetlom
  Na záver celého ošetrenia sa používa LED terapia na biostimuláciu pokožky pre dosiahnutie najlepších výsledkov. V našom zariadení používame ako jediní na Slovensku LED lampu vyvinutú v NASA pre kozmonautov pre rýchlejšie a efektívnejšie hojenie poškodených tkanív.

Na aké časti je hydrafacial určený?

Tvár, krk, dekolt, chrbát, ruky.

S čím sa môže kombinovať?

V rámci kompletného ošetrenia pleti je možné pred použitím Hadrafacialu urobiť ručnú masáž tváre (8EUR) alebo tváre, krku a dekoltu (12 EUR). Pri akné s veľmi zanesenou pleťou s početnými zatvorenými komedami je vhodné mechanické prečistenie pred samotným ošetrením Hydrafacialom.

Ako často sa ošetrenie odporúča?

Pre dosiahnutie najlepšieho efektu sa odporúča ošetrenie opakovať raz týždenne 3 – 6krát až pokým nie je viditeľný výsledok a pokožka vyhladená a spevnená. Medzi ošetreniami odporúčame používať prípravky podporujúce účinky ošetrenia. Po intenzívnej kúre sa odporúča udržiavacia kúra – ošetrenie absolvovať raz za 3 – 4týždne.

Kde robíme ošetrenie?

Drotárska 19/B, Bratislava

Dohnányho 12, Bratislava

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa