Life Style - Lekárska kozmetika

Novinka Dracula Lift zo Švajčiarska

Novinka zo Švajčiarska Dracula Lift

terapia vlastnou krvou obohatenou o kyselinu hyalurónovú

v Lekárskej kozmetike Life Style

 

Tajomstvo krvnej terapie spočíva v samotnej podstate krvnej plazmy, obsahujúcej rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú kožu, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Vďaka nim a jej aplikácii, sa pokožka začne opäť omladzovať.

Okrem spomalenia starnutia pleti, regenerácie kože a vyhladenia vrások, má krvná terapia výrazné hojivé účinky pri liečbe jaziev, strií ako i pri vypadávaní vlasov (alopéciách).

 

Prečo názov Dracula Lift?

Horúcou novinkou vo svete anti-agingu je kombinácia vlastnej plazmy s kyselinou hyalurónovou, čím sa pleť a vrásky ešte výraznejšie vypínajú a liftujú.

 

Aký je rozdiel medzi Dracula terapiou a Dracula liftom?

Pri Dracula terapii sa aplikuje do kože plazma, pri Dracula lifte plazma plus kyselina hyalurónová. Preto sa odoberá iba polovičné množstvo krvi ako pri Dracula terapii, čo je veľká výhoda.

 

Ako prebieha ošetrenie?

Dermatológ pacientovi injekčne odoberie   4 – 8ml krvi. Túto prostredníctvom centrifúgy separuje na červené a biele krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje i krvné doštičky. Pri Dracula Lifte odoberáme menej krvi, pretože objem dopĺňame o kyselinu hyalurónovú.

Takto pripravené sérum lekár aplikuje do pacientovej kože pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia (maličké asi 2 mm hlboké vpichy do oblasti tváre, krku, dekoltu, rúk, vlasov), alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Možná je i kombinácia týchto metód. Na záver ošetrenia na ukľudnenie pleti aplikujeme LED svetlo. Pleť sa vyhladí a osvieži.

Táto metóda sa využíva na urýchlenie hojenia, je vhodná aj na vyrovnávanie jaziev – najmä takých, ktoré vznikajú u mladých ľudí po akné na tvári, krku či pleciach. Pomocou plazmy obohatenej kyselinou hyalurónovou je možné tieto jazvy zmierniť. Pekné výsledky sa dajú docieliť aj pri liečbe strií.

 

Ako často sa ošetrenie opakuje?

Ošetrenie sa odporúča opakovať v trojtýždňových intervaloch trikrát za sebou a počas jedného roka sa môže kúra zopakovať na zlepšenie efektu. Vďaka takémuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia.

Ošetrenie trvá v priemere 30 až 45 minút a vďaka jedinečnému DNA aktivátoru a kyseline hyalurónovej účinky pretrvávajú 6 – 8 mesiacov.

 

Výhody ošetrenia

Injekcie s obohatenou plazmou kombinovanou s kyselinou hyalurónovou sú účinné  na vyhladzovanie vrások, vypínanie pleti. Výsledok je pri tejto kombinácii okamžitý na rozdiel od čistej plazmy, pri ktorej účinok nastupuje postupne. Procedúra sa  odporúča opakovať trikrát. Výsledkom je rozžiarená, napnutá pleť, vyhladené vrásky.

 

Kde ošetrenie vykonávame?

Drotárska 19/B, 811 02 Bratislava

Dohnányho 12, 821 08 Bratislava

 

 

 

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa