Novinky
MULTIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA S LED SVETLOM

NOVINKA     MULTIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA S PATENTOVANOU ROTAČNOU HLAVICOU V jednom ošetrení: rádiofrekvencia masáž a LED svetlo • masíruje   • vypína   • spevňuje   UVÁDZACIE CENY: Tvár                                   20min     50  35€ Tvár + krk                         30min     60  40€ Tvár + krk + dekolt         50min    ...

viac
Novinka

Nové ošetrenie podľa najnovších svetových trendov z kongresu v Monaku Vypínanie, hydratovanie, spevňovanie a oživenie  pleti kombinovaným ošetrením tváre alebo krku kombinovanými výplňovými materiálmi (calcium hydroxyapatit+kyselina hyalurónová+botulotoxín). Uvádzacia cena za 3,5ml materiálu 370€

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

SPEVNENIE A VYPÍNANIE KOŽE

SPEVNENIE A VYPÍNANIE KOŽE

 

RÁDIOFREKVENCIA POLLOGEN TRIPOLAR

 

Rádiofrekvenčná energia je úspešne používaná v estetickej medicíne vzhľadom k bezpečnosti a účinnosti. Prístroj regen XL od svetoznámeho výrobcu Pollogen Regen XL používa zdokonalenú tretiu generáciu rádiofrekvenčnej energie, ktorá súčasne pôsobí na hlboké a povrchné vrstvy kože bez poškodenia pokožky.

Prekonaním obmedzení oboch - mono - polárnej aj bi - polárnej energie, prístroj Regen XL,  prináša okamžité, viditeľné a dlhotrvajúce výsledky v oblasti anti-agingu a tvarovania tela  navodením tvorby kolagénu a zrýchlením metabolizmu tuku.

            Prístroj regen XL je optimálne riešenie pre vypínanie kože, redukciu celulitídy, redukciu lokálne uloženého tuku, vypína kontúry tváre, zjemňuje vrásky... patrí k jemným náhradám  invazívnych zákrokov. Prístroj Regen XL bol klinicky skúšaný na všetkých typoch kože na obnovu kolagénu, redukciu celulitídy a zrýchlenie metabolizmu.   Prístroj regen XL zohrieva  mäkké vrstvy tuku (v  podkožnej vrstve) kombináciou účinku mono-polárnej a bi-polárnej RF energie v jednom aplikátore.

 

Výhody ošetrenia:                                                            

•           Vypínanie pokožky

•           Redukuje vzhľad jemných vrások

•           Tvarovanie tela

•           Redukcia tuku a zmenšenie obvodu

•           Minimalizuje vzhľad celulitídy

 

 

Bipolárna podtlaková rádiofrekvencia

Jedná sa o metódu používanú vo svete, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Efekt ošetrenia je intenzívny, pretože dochádza k hlbšiemu prehrievaniu kolagénových a tukových tkanív.  Táto metóda je vhodná  na spevňovanie tkaniva tváre, krku, ramien, brucha, stehien a pod. a na  odstraňovanie celulitídy.

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Na ošetrované miesto sa nanesie elektricky vodivý gél a pomocou ošetrovacej hlavice sa aplikuje podtlak. Do ošetrovacej hlavice sa tým nasaje kožná riasa, ktorá sa následne prežiari rádiofrekvenčnou energiou. Zvyčajne sa odporúča 5 – 8  ošetrení v jedno- až dvojtýždňových intervaloch. Po niekoľkých týždňoch dochádza k zlepšeniu kvality kože, ktorá sa spevňuje a stáva sa hladšou.

 

Dĺžka ošetrenia: podľa počtu lokalít

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: Počet ošetrení závisí od veľkosti plochy a požadovaného úbytku, ošetrenia sa opakujú po 10 - 14 dňoch zvyčajne 2 - 6krát.

Cena: od 30 EUR

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12