Novinky
MULTIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA S LED SVETLOM

NOVINKA     MULTIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA S PATENTOVANOU ROTAČNOU HLAVICOU V jednom ošetrení: rádiofrekvencia masáž a LED svetlo • masíruje   • vypína   • spevňuje   UVÁDZACIE CENY: Tvár                                   20min     50  35€ Tvár + krk                         30min     60  40€ Tvár + krk + dekolt         50min    ...

viac
Novinka

Nové ošetrenie podľa najnovších svetových trendov z kongresu v Monaku Vypínanie, hydratovanie, spevňovanie a oživenie  pleti kombinovaným ošetrením tváre alebo krku kombinovanými výplňovými materiálmi (calcium hydroxyapatit+kyselina hyalurónová+botulotoxín). Uvádzacia cena za 3,5ml materiálu 370€

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

LYMFODRENÁŽ

LYMFODRENÁŽ

 

Toto ošetrenie sa využíva na zlepšenie prietoku lymfy dolných a horných končatín a brucha. Urýchľuje odvádzanie toxických látok a prebytočnej tekutiny z organizmu.

Ošetrenie je vhodné na :

  • odstránenie začínajúcej celulitídy,
  • zmiernenie opuchov dolných končatín a pocitu ťažkých nôh,
  • pri detoxikácii organizmu.

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Na horné končatiny, brucho a dolné končatiny  sa dajú kompresívne návleky a nohavice . Nastaví sa tlak, pod ktorým sa nafúknu. Tlak sa pri ďalších ošetreniach môže ďalej zvyšovať.  Kompresia sa  aplikuje  smerom zdola, čím sa  stláča okolité tkanivo a zlepšuje sa prietok lymfy.

 

Ošetrenie sa odporúča zopakovať 10- až 20-krát v intervaloch dvoch až troch dní.

Dĺžka ošetrenia: 30 min

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: Odporúča sa 15 – 20 ošetrení, dva- až trikrát týždenne.

Výsledky sú badateľné už po dvoch – troch ošetreniach.

Na udržanie dosiahnutého výsledku sa odporúča jedno až dve ošetrenia za mesiac.

Cena: od 6 EUR

 

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12