Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

FRAKČNÝ CO2 LASER - BENELIFT TOTAL

Úvod NAŠE SLUŽBY LASEROVÁ DERMATOLÓGIAFRAKČNÝ CO2 LASER - BENELIFT TOTAL

FRAKČNÝ CO2 LASER  - BENELIFT TOTAL

Intenzívne  omladenie a vypnutie pleti s chrastičkami

 

  • patrí medzi najsilnejšie a najúčinnejšie metódy na

  • omladenie kože

  • vyhladenie vrások,

  • strií

  • jazvičiek

  • zjednotenie farebnosti pleti

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Lekár najprv natrie pokožku anestetickým krémom a nechá ho pôsobiť asi 30 – 60 minút. Potom vydezinfikuje povrch kože a pomocou laserovej hlavice aplikuje svetelné záblesky, ktoré sa v koži menia na teplo. Povrch kože sa deštruuje, spaľuje. Dochádza k štrukturálnej zmene v koži, ktorá je nevyhnutná na to, aby sa zlepšila kvalita pleti tepelným zničením starého kolagénu a podporou tvorby nového pevného kolagénu.

Po tomto type ošetrenia je potrebná PN na obdobie štyroch až  piatich dní, pretože povrch kože je porušený (popálený). Na rejuvenizáciu stačí jedno ošetrenie, na jazvičky a strie sa zákrok odporúča zopakovať  tri- až štyrikrát.

 

Ako dlho vydrží zákrok?

Ak sa vykonáva na rejuvenizáciu, koža sa zlepší na niekoľko rokov. Je vyhladená, napnutá, rozjasnená, zmiznú jemné vrásky okolo úst a očí.

 

Komu je ošetrenie určené?

Pre zrelú pleť 50-ročných a starších osôb, ale aj u mladších, ak ide o výrazné vrásky okolo úst,  alebo pri jazvičkách po akné.

           Dĺžka zákroku: od 15min

Rekonvalescencia: 4-5 dni

Dĺžka pretrvávania účinku: 12-24 mesiacov

Možnosť opakovať zákrok: odporúčajú sa 3-5  zákrokov pri jazvičkách v mesačných intervaloch

Cena :  od 560 EUR

Zákrok robíme v prevádzkach: Drotárska cesta 19/B,