Life Style - Lekárska kozmetika

Frakcionovaný CO2 laser – Benelift Total

Medzi najsilnejšie a najúčinnejšie metódy na omladenie kože, vyhladenie vrások, strií a jazvičiek sa používa ošetrenie frakcionovaným CO2 laserom. Pri tomto ošetrení pomocou svetelnej energie spálime povrch kože a navodíme novotvorbu pevného zdravého kolagénu. Laser je tiež vhodný na odstraňovanie nežiaducich výrastkov na koži.

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Lekár najprv natrie pokožku anestetickým krémom a nechá ho pôsobiť asi 30 – 60 minút. Potom vydezinfikuje povrch kože a pomocou laserovej hlavice aplikuje svetelné záblesky, ktoré sa v koži menia na teplo. Povrch kože sa deštruuje, spaľuje. Dochádza k štrukturálnej zmene v koži, ktorá je nevyhnutná na to, aby sa zlepšila kvalita pleti tepelným zničením starého kolagénu a podporou tvorby nového pevného kolagénu.

Po tomto type ošetrenia je potrebná PN na obdobie štyroch až piatich dní, pretože povrch kože je porušený (popálený). Na rejuvenizáciu stačí jedno ošetrenie, na jazvičky a strie sa zákrok odporúča zopakovať tri- až štyrikrát.

Ako dlho vydrží zákrok?

Ak sa vykonáva na rejuvenizáciu, koža sa zlepší na niekoľko rokov. Je vyhladená, napnutá, rozjasnená, zmiznú jemné vrásky okolo úst a očí.

Komu je ošetrenie určené?

Pre zrelú pleť 50-ročných a starších osôb, ale aj u mladších, ak ide o výrazné vrásky okolo úst, alebo pri jazvičkách po akné.

Video

[youtube video=’Tc2e8LiQaZA’]

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa