Life Style - Lekárska kozmetika

3D a 4D fotorejuvenizácia

3D Fotorejuvenizácia

Ďalšou metódou, obľúbenou aj vo svete, je 3D fotorejuvenizácia, čo je ešte intenzívnejšie ošetrenie ako fotorejuvenizácia. Pri tomto type ošetrenia sa využíva nielen svetelná energia, ale i tepelná – rádiofrekvencia, ktorá pôsobí ešte hlbšie a intenzívnejšie. Preto pri tomto ošetrení dochádza k hlbšiemu a intenzívnejšiemu prehriatiu kožných štruktúr a ich následnej regenerácii. Po tomto ošetrení je koža ešte viac vypnutá, vyhladená a zregenerovaná. Farebnosť kože sa zjednocuje, odstraňujú sa škvrny na tvári a jemné cievočky.

Ako prebieha zákrok?

Lekár na ošetrenú kožu vodivým gélom, ktorý zlepšuje kontakt medzi hlavicou a kožou a má tiež chladivý účinok, prikladá hlavicu a aplikuje svetelnú energiu vo forme záblesku. Takto postupne prejde celú tvár, krk alebo dekolt. Následne použije na ošetrovanú časť rádiofrekvenciu, čím zintenzívni ošetrenie, nakoľko rádiofrekvencia preniká do hlbších vrstiev ako fotorejuvenizácia. Tým dochádza k ošetreniu povrchových aj hlbších vrstiev pokožky. Po ošetrení upokojí kožu a natrie regeneračným krémom.

Po ošetrení nie je potrebná PN. Povrch kože je nezmenený, môže byť trochu začervenalý preto sa odporúča nechodiť týždeň na slnko. Ošetrenie sa môže kombinovať s botulot. na mimické vrásky, výplňami na záhyby kože v dolnej časti tváre.

Ako dlho vydrží zákrok?

Výsledkom je vyhladenie jemných vrások, zmenšenie pórov, prejasnenie a zjednotenie farebnosti kože. Dosiahnutý efekt pretrváva približne 12 – 24 mesiacov.

4D Fotorejuvenizácia

Gold lifting (4D rejuvenizácia)

Zlatý štandard v omladení pleti vo svete je použitie viacerých omladzovacích metód pri jednom ošetrení.

Preto v našom zariadení zavádzame novinku Gold lifting (4D rejuvenizácia), pri ktorom používame:

  • fotorejuvenizáciu, ktorá zjednocuje farebnosť pleti,
  • podtlakovú rádiofrekvenciu, ktorá spevňuje a vypína pleť, ako i jemné vrásky, pretože zasahuje do hlbších vrstiev kože ako fotorejuvenizácia,
  • smoothpeeling pomocou lasera, ktorým mierne, rovnomerne zbrúsime povrchové vrstvy pokožky a pleť prejasníme,
  • LED lampa – biostimulačný laser na ukľudnenie a remodeláciu pleti.

Ošetrenie je vhodné na ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu.

Ako robíme ošetrenie?

Ošetrenie je nebolestivé, veľmi šetrné, nie je potrebná PN. Keďže jemne zbrusujeme pokožku laserom, po ošetrení sa neodporúča chodiť na slnko asi týždeň.

Aký je výsledok ošetrenia a pre koho je ošetrenie určené?

Po sérii 3 – 5 ošetrení je pleť prežiarená, vypnutá, zregenerovaná. Pleť po ošetreniach je krajšia 1 – 2 roky. Ošetrenie je vhodné pre tých, ktorí nechcú podstúpiť frakčný resurfacing Benelift total.

Video: 4D fotorejuvenizácia

[youtube video=’dR8-7vLOsQw’]

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa