Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

ODSTRAŇOVANIE TUKU

ODSTRÁNENIE DVOJITEJ BRADY novinka

 

 

Injekčná lipolýza sa na celom svete používa na lokálne rozpúšťanie tuku v problémových oblastiach tela, v ktorých zostáva nahromadený tuk aj po schudnutí. Účinnou látkou aplikovaného preparátu je prírodný sójový lecitín alebo enzým odbúravajúci tuky – lipáza..

 

Zákrok sa odporúča na odstránenie:

  • dvojitej brady, nosovo-ústnych záhybov, lícnych nahromadenín tuku („syslíkov“)
  • menších tukových depozitov, ktoré sa nedarí odstrániť inou metódou
  • lipómov (nezhubných tukových nádorov)
  • celulitídy
  • zvyškov po chirurgickej liposukcii
  • tuku v oblasti ramien a chrbta.

 Ako sa vykonáva zákrok?

Účinné látky sa vpichujú špeciálnym aplikátorom s troma alebo piatimi ihlami, ktoré sa naraz dostanú do tukového tkaniva.   Po siedmich dňoch po zákroku sa odporúča lymfatická drenáž. Ošetrenie nie je vhodné pre gravidné, pri precitlivelosti na sóju,  zvýšenom cholesterole a pečeňových  testoch.

 

Po zákroku môže vzniknúť opuch, ktorý trvá niekoľko dní až týždeň, miesto vpichu môže byť mierne bolestivé.

Zákrok sa opakuje po šiestich týždňoch. Jedna lokalita sa odporúča ošetriť až štyrikrát v intervale 4 – 6 týždňov. Úbytok tukového tkaniva  po prvej aplikácii dosiahne 15 %, po dvoch aplikáciách 30 %, po troch aplikáciách ďalších 10% a po štvrtej aplikácii ďalšie 2 %.  Výsledok zákroku je indivzáv.

 

Na ktoré lokality tela sa zákrok odporúča?

Aplikácia injekčnej lipolýzy je vhodná na lokálne vylepšenie postavy, nie však na cganizmu. Zákrok je ešte intenzívnejší, ak sa skombinuje s lymfatickou drenážou, podtlakovou impulznou masážou alebo svalovou stimuláciou elektrickými prúdmi strednej frekvencie |hightech infrared}, ktoré tiež napomáhajú odstraňovať prebytočný tuk.

 

Ako dlho vydrží zákrok?

Ide o trvalé odstránenie tuku v danej oblasti

 

Dĺžka zákroku: 30min podľa lokality

Rekonvalescencia: 3-7 dní, môže byť opuch, modrina

Dĺžka pretrvávania účinku: natrvalo

Možnosť opakovať zákrok: odporúčajú sa 2-4 ošetrenia v 6týždňových intervaloch

Cena : od 130 EUR

Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, Beňadická 5