Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Botulotoxín na odstránenie nadmerného potenia

Úvod NAŠE SLUŽBY ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA TVÁR, KRK, DEKOLT BotulotoxínBotulotoxín na odstránenie nadmerného potenia

Botulotoxín na odstránenie nadmerného potenia

 

Botulotoxínu blokuje činnosť potných žliaz, v dôsledku čoho sa výrazne znižuje tvorba potu. Tieto účinky predurčujú botulotoxín na liečbu  nežiaduceho potenia na dlaniach, chodidlách , trieslach a v podpazuší.

 

Kto nemôže byť ošetrený?

Botulotoxín sa nesmie podávať tehotným a dojčiacim ženám, pri užívaní aminoglykozidových antibiotík a pri ochorení myastenia gravis (autoimunitná svalová slabosť).

 

Ako dlho účinok pretrváva?

Pri aplikácii do podpazuší a dlaní efekt pretrváva 6 – 10 mesiacov. Po zákroku sa potenie  redukuje na primeranú mieru. Botulotoxín totiž blokuje iba tzv. ekrinné potné žľazy a neovplyvňuje apokrinné potné žľazy, ktorých je však minimálne množstvo.

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Najskôr sa vykoná jódový test. Podpazušie, oblasť triesiel, dlaní alebo chodidiel sa potrie jódom a posype škrobom. V miestach, kde sa zmes jódu a škrobu dostane do kontaktu s potom, dôjde k zreteľnému sčerneniu. Do týchto lokalít sa jemnými vpichmi aplikuje botulotoxín.  

 

Dĺžka zákroku: 30min

Rekonvalescencia: 0

Dĺžka pretrvávania účinku: 6-10mesiacov

Možnosť opakovať zákrok: o 6-12 mesiacov

Cena : od 299 EUR

Zákrok robíme v prevádzkach: Dohnányho 12, Drotárska cesta 19/B, Beňadická 5