Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

ODSTRÁNENIE POTENIA - BOTULOTOXÍN

Úvod NAŠE SLUŽBY ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA RUKYODSTRÁNENIE POTENIA - BOTULOTOXÍN

ODSTRÁNENIE POTENIA

BOTULOTOXÍN

 

Botulotoxín je nervový jed (neurotoxín), ktorý v mieste vpichu blokuje svalové nervy, čím znemožňuje svalové kontrakcie (prácu svalov). Ďalším účinkom botulotoxínu je blokovanie činnosti potných žliaz, v dôsledku čoho sa výrazné znižuje tvorba potu. Tieto účinky predurčujú botulotoxín na liečbu  nežiaduceho potenia na dlaniach, chodidlách , trieslach a v podpazuší.

 

Kto nemôže byť ošetrený?

Botulotoxín sa nesmie podávať tehotným a dojčiacim ženám, pri užívaní aminoglykozidových antibiotík a pri ochorení myastenia gravis (autoimunitná svalová slabosť).

 

Ako dlho účinok pretrváva?

Pri aplikácii do podpazuší a dlaní efekt pretrváva 6 – 10 mesiacov. Po zákroku sa potenie  redukuje na primeranú mieru. Botulotoxín totiž blokuje iba tzv. ekrinné potné žľazy a neovplyvňuje apokrinné potné žľazy, ktorých je však minimálne množstvo.

 

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Najskôr sa vykoná jódový test. Podpazušie, oblasť triesiel, dlaní alebo chodidiel sa potrie jódom a posype škrobom. V miestach, kde sa zmes jódu a škrobu dostane do kontaktu s potom, dôjde k zreteľnému sčerneniu. Do týchto lokalít sa jemnými vpichmi aplikuje botulotoxín.  

 

Dĺžka zákroku: 30min

Rekonvalescencia: 0

Dĺžka pretrvávania účinku: 6-10mesiacov

Možnosť opakovať zákrok: o 6-12 mesiacov

Cena : 299 EUR