Life Style - Lekárska kozmetika

Odstraňovanie cievok

Naše zariadenie je jedinečné tým, že rozšírené (popraskané) cievky na tvári a nohách odstraňujeme pomocou diódových laserov. Laser Dornier Medilas D je určený na odstraňovanie cievok a hemangiómov na tvári a nohách (tzv. metličiek) fialovej farby,laser Viridis Derma je vhodný na odstraňovanie cievok a hemangiómov na tvári a nohách (tzv. metličiek) červenej farby. Ošetrenie laserom je šetrné, pretože pri ňom nedochádza ku krvácaniu v dôsledku prepichnutia cievky.

Pri väčších cievkach na nohách môžeme použiť aj sklerotizáciu.

foto pred a po

foto pred

foto pred a po

foto po

foto pred a po

foto pred

foto pred a po

foto po

Ako sa ošetrenie vykonáva?

Pri ošetrení laserom sa svetelná energia mení na teplo, ktoré cievku zničí. Nenaplní sa krvou, preto ju potom nevidieť. Po ošetrení laserom netreba nosiť kompresívne pančuchy. Výsledok zákroku je zreteľný o niekoľko mesiacov. Bezprostredne po zákroku sa chránime pred slnečným žiarením asi štyri týždne.

Pomocou sklerotizácie sa ošetrujú väčšie cievky, ktoré sa napichnú a pomaly sa do nich aplikuje sklerotizačná látka. Po zákroku sa ošetrené končatiny musia hneď zabandážovať elastickým obväzom. Aspoň dva týždne sa musia nosiť kompresívne punčochy (najnižšia kompresia). Po mesiaci sa zákrok môže zopakovať. Približne štyri týždne po zákroku miesto nevystavujeme účinkom slnečného žiarenia.

Video

[youtube video=’-vJjSrwhhtg’]

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa