Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

VITAL INJEKTOR NA SPEVNENIE PLETI

Úvod NAŠE SLUŽBY DERMATOKOZMETIKA VITAL INJEKTORVITAL INJEKTOR NA SPEVNENIE PLETI

Spevňuje a tonizuje bunkové tkanivo, reštrukturalizuje zrelú pokožku, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky tela a tváre. Zabezpečuje regeneráciu buniek, zvyšuje kontrakciu svalov a dodáva pevnosť kožnému tkanivu, aby získalo späť svoju hrúbku, pružnosť a hladkosť.


Pantenol 20 %: Dlhodobo udržiava vodu v epiderme a poskytuje hydratovanú kožnú bariéru. Panthenol ľahko preniká do dermis a hĺbkovo hydratuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú.

DMAE 1 %: Pôsobí ako neurotransmiter, premieňa cholín na acetylcholín a zároveň zvyšuje stupeň svalovej kontrakcie.
Organický kremík 1 %: Je zodpovedný za spojenie glykozaminoglykánov a polyuronidov, podmieňuje správnu tvorbu štrukturálneho spojivového tkaniva.


Centella Asiatica 2 %: Má hojivé a regeneračné vlastnosti, napomáha krvnému obehu tým, že uľahčuje žilový návrat a odstraňovanie odpadových látok.


Kolagén Marin 2 %: Je to cenná bielkovina, ktorá prispieva k urýchleniu regenerácie buniek, následne spôsobuje zvýšenie pevnosti tkaniva, čím zabraňuje vzniku predčasného starnutia.


Horčík 0,5 %: Spôsobuje uvoľnenie kostrového svalstva a svaloviny ciev a znižuje zápalové procesy.


Tiamín (vitamín B1) 1 %: Prispieva k rastu a udržiavaniu pokožky, znižuje účinky starnutia, pretože je silným antioxidantom, hrá tiež dôležitú úlohu v krvnom obehu, čo ovplyvňuje jas pokožky.


INDIKÁCIE:
Zvyšovanie svalového tonusu tváre a tela

Ochabnutie pokožky
Obnovenie elasticity a pružnosti pokožky.

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.