Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

VITAL INJEKTOR NA HYDRATÁCIU

Úvod NAŠE SLUŽBY DERMATOKOZMETIKA VITAL INJEKTORVITAL INJEKTOR NA HYDRATÁCIU

Na intenzívnu a hĺbkovú hydratáciu pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Fullnesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Fullnesse je synergická formula na hĺbkovú hydratáciu a reštrukturalizáciu dermálneho tkaniva a liečbu starnutia pokožky, obsahuje:


3,5 % kyselina hyalurónová

Organický kremík 1 %


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 3,5 %: Je hydratačným prostriedkom pokožky vďaka svojej veľkej schopnosti zadržiavať molekuly vody. Kyselina hyalurónová má synergickú schopnosť s väčšinou látok ako vitamíny, aminokyseliny, peptidy a stopové prvky; zohráva dôležitú úlohu v procesoch obnovy a omladenia pokožky.

ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný na vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformáciu spojivového tkaniva.


INDIKÁCIE:

Všetky typy vrások.

Hĺbková hydratácia pokožky.

Prevencia a liečba starnutia pleti.

Prevencia a liečba stresu pokožky spôsobeného slnečným žiarením, agresívnym peelingom atď.

 

Prípravok PRESENSA FULLNESSE sa aplikuje pomocou prístroja Vital Injector do vybranej lokality.

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.