Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

VITAL INJEKTOR ANTI-AGING

Na efektívne omladenie pleti aplikujeme Vital Injektorom prípravok Revitallesse od španielskej firmy PRESENSA. Prípravok Revitallesse je synergický prípravok proti vráskam a starnutiu pleti. Zlepšuje jemnosť pokožky, podporuje pružnosť epidermálnych a dermálnych tkanív a znižuje oxidáciu buniek neutralizáciou voľných radikálov.


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 1,5 %: Hydratuje pokožku, koriguje a redukuje hlboké vrásky, aktivuje syntézu kolagénu a funkciu fibroblastov.


X-DNA 1 %: Rekonštruuje spojivové tkanivo dermy, najmä kolagénové bielkoviny.


DMAE 1 %: DMAE: posilňuje kožné tkanivá, pôsobí proti ochabovaniu, stabilizuje bunkovú membránu a prispieva k pružnosti kožných tkanív.


ORGANICKÝ KREMÍK 1 %: Je nevyhnutný pre vytvorenie štruktúry dermy, zjednocuje glykozaminoglykány s polyurónom a vytvára medzi nimi mostíky; určuje štrukturálnu konformitu spojivového tkaniva.


MANNITOL 0,3 %: Látka s veľkou osmotickou kapacitou, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej.


SORBITOL 0,2 %: má hydratačné a stabilizačné vlastnosti, ktoré mu dodávajú určitú okluzívnu hydratáciu. Zabraňuje vzniku zápalu spojivového tkaniva a zabezpečuje mäkkosť a lubrikáciu v aplikovanej oblasti.


PANTHENOL 1 % : Preniká hlboko do vrstiev pokožky; zachováva tam prirodzenú vlhkosť, pomáha udržiavať zdravú pokožku a stabilizovať jej metabolizmus.


GLUTATIÓN 0,5 %: Veľmi dôležitá látka pre ochranu buniek. Pôsobí ako silný antioxidant, zvyšuje hladinu imunity a má detoxikačné účinky.


INDIKÁCIE:
Hĺbková a dlhodobá hydratácia pokožky.

Spomalenie starnutia pokožky.
Redukcia vrások a jemných liniek.
Stimulácia syntézy kolagénu.

 

 

Ošetrenie prístrojom VITAL INJECTOR patrí k najnovším technikám omladenia pleti. Počítačom ovládaný prístroj zabezpečí rovnomerné a presné dávkovanie prípravku do požadovanej hĺbky, čím zabezpečuje efektívne výsledky.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, jemné vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní. Vital injektorom je možné ošetrovať aj tenkú kožu na krku, dekolte, okolo očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka je po ošetrení hydratovaná, omladená a vypnutá.  Zákrok sa opakuje po 10-14 dňoch, odporúčaný počet opakovaní 5. Efekt pretrváva viac ako 6 mesiacov.