Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

OXYPEELING/OXYGENEO

OXYPEELING/OXYGENEO

Regeneruje a vypína pleť


 

Jedná sa o príjemné ošetrenie kyslíkom,  termálnou vodou s minerálnymi látkami obohatenou vitamínmi pod miernym tlakom , čím sa odstraňujú odumreté povrchové vrstvičky pokožky a pleti dodávame antioxydačné protivráskové látky.

 

Týmto ošetrením sa

  • sťahujú póry,
  • vyhladzuje ,
  • rozjasňuje 
  • ukľudňuje  pleť

 

Ošetrenie je vhodné samostatne alebo v kombinácii s inými druhmi ošetrenia pleti napr. po masáži,  po mechanickom čistení  pleti.

 

Pre koho je ošetrenie vhodné: pre všetky vekové skupiny a typy pleti, od 25 rokov

Dĺžka ošetrenia: 30 min

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: môže sa aplikovať až dvakrát týždenne.

Cena:

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12, Beňadická 5