Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

MIKRODERMABRÁZIA

MIKRODERMABRÁZIA

prečistenie a regenrácia


 

Ošetrenie vhodné na tvár,krk, dekolt

K profesionálnym mechanickým procedúram omladenia kože patrí mikrodermabrázia.

Jedná sa o modernú a účinnú metódu používanú na píling kože. Predstavuje riadené a jemné odstraňovanie odumretých buniek pokožky, čím dáva koži signál na rýchlu regeneráciu, t.j. zvýšenú tvorbu nových buniek.Vhodná metóda proti starnutiu , po užívaní solária alebo po lete po slnení, alebo na rýchle omladenie a osvieženie pleti pred slávnostnou príležitosťou.

 

Ako prebieha zákrok?

Koža sa zbrusuje pomocou  diamantu. Ošetrenie trvá cca 15 min.

 

Pre koho je zákrok určený?

Mikrodermabrázia pre mladšiu pleť 20 - 30 rokov, Skinfitness pre 30 - 40 rokov, Skinfitness plus pre 40 – 50rokov.

Dĺžka ošetrenia: 15 min

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: ošetrenie je vhodné na rýchlu regeneráciu kože, ak sa opakuje po 10 - 14 dňoch 5 – 8- krát pretrváva cca 6 mesiacov. Patrí medzi povrchovejšie omladzovacie metódy, preto vydrží kratšie, cca  pol roka.

 

Cena:

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12, Beňadická 5