Novinky
INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE TVÁRE

INTENZÍVNE MECHANICKÉ ČISTENIE PLETI ošetrenie trvá 30minút a pozostáva z krokov:   - odlíčenie   - enzymatický peeling   - ultrazvuková škrabka    - mechanické čistenie pleti   - ozonizér   - sťahujúca maska Ošetrenie je vhodné pre normánu pleť, nie je určene pre...

viac
VITAL INJEKTOR

VITAL INJEKTOR intenzívna aplikácia aktívnych látok   Ošetrenie patrí k najúčinnejším technikám omladenia pleti   V našej ponuke nájdete aplikáciu prípravkov na:   - spevnenie pleti   - hĺbkovú intenzívnu hydratáciu pleti   - vypnutie pleti   - anti - aging Uvádzacia cena s 50%...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

OŠETRENIE OKOLIA OČÍ - BIOPTIC

Úvod NAŠE SLUŽBY DERMATOKOZMETIKAOŠETRENIE OKOLIA OČÍ - BIOPTIC

OŠETRENIE OKOLIA OČÍ - BIOPTIC 

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O OČNÉ OKOLIE VHODNÁ AJ PRE TÚ NAJCITLIVEJŠIU POKOŽKU.

 

Koža je v oblasti očných kontúr veľmi tenká a jednoznačne predstavuje najjemnejšiu časť tváre. Očné kontúry sú nútené znášať rozličné záťaže: často silný make - up, intenzívne svetlo (neónové osvetlenie v kanceláriách a v obchodoch, čelné svetlá áut, počítačové obrazovky). Naviac oko veľmi rýchlo reaguje na únavu a jej účinky možno na pleti pozorovať vo forme kruhov alebo vačkov pod očami. Preto si oblasť okolo očí vyžaduje veľmi skorú, priebežnú a dôkladnú starostlivosť.

S cieľom splniť túto požiadavku Ericson Laboratoire vyvinul produkty, ktoré umožňujú ošetriť už viditeľné problémy ako sú :

  • vrásky, 
  • opuchy viečok
  • očné vačky.

 

Hlavné účinné látky:

 

Mikrokolagén

Ide o mikrofragment kolagénu, ktorý vzniká biosyntézou z prírodného kolagénu. Vykazuje silný účinok na zmiernenie hlbokých vrások, čo potvrdzuje aj skutočnosť, že v rámci skúšok in vivo bola v priebehu 2 až 6 mesiacov dokázaná stimulácia syntézy kolagénu až o 117%.

 Vegeseryl

Je vodný roztok rastlinného proteínu s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý je bohatý na albumíny a globulíny. Ponúka viacnásobné pôsobenie: vypína a spevňuje pleť, pôsobí proti vráskam, zlepšuje pružnosť pleti, vyživuje ju a regeneruje.

 Silox GT

Silne účinný fytokomplex SILOX GT obnovuje pružnosť a jas unavenej pleti. Vďaka svojmu bohatému obsahu flavonoidov umožňuje inhibovať aktivitu superoxidového aniónu, ktorý je čiastočne zodpovedný za oxidáciu buniek a niektoré zápalové prejavy. Vynikajúca zbraň proti únave tkanív.

Postup ošetrenia:

  • odlíčenie a čistenie očného okolia    
  • aplikácia očnej masky a akupresúrna masáž   
  • relaxačná mikromasáž očného okolia    
  • aplikácia anti-agingových patchov    
  • aplikácia uvoľňujúcich obkladov arelaxácia    
  • očný lifting    
  • starostlivosť proti tmavým kruhom

 

Pre koho je ošetrenie určené?

vhodné je na prevenciu vo veku od 25-45 rokov    

Dĺžka ošetrenia: 60 min

Rekonvalescencia: 0

Kedy sa môže ošetrenie opakovať: Ošetrenie môže vyť vykonávané samostatne alebo ako súčasť ošetrenia tváre.

Cena:

Kde robíme ošetrenie: Drotárska 19/B, Dohnányho 12, Beňadická 5