Life Style - Lekárska kozmetika

Internetový obchod – PRIPRAVUJEME

SKINIUM

MUDr. Ružena Sochorová, CSc. pracovala niekoľko rokov ako projektová manažérka pre dermatologiká v slovenskej farmaceutickej spoločnosti Slovakofarma. Náplňou jej práce bolo navrhovať a vyvíjať nové prípravky pre kožu a pleť na jej liečenie a skrášľovanie. Od roku 2004 začala pani doktorka pracovať vo svojom estetickom centre Lekárskej kozmetike Life Style. Keďže denne prichádza do kontaktu so svojimi klientkami, ktoré okrem lekárskeho alebo kozmetického ošetrenia potrebujú prípravky aj na domáce ošetrenie, rozhodla sa takéto vyvinúť a vyrobiť.

V prípravkoch značky Skinium sú použité maximálne koncentrácie aktívnych látok. Množstvo účinnej látky oceňujú zákazníčky, pretože po pravidelnom ošetrovaní vidia, že koža je vypnutejšia, prežiarenejšia a zdravšia. Všetky prípravky sú dermatologicky testované.

RAD ANTI-AGING

Aktívne látky obsiahnuté v kolagénových prípravkoch intenzívne podporujú prirodzenú obnovu kolagénu v koži, čím spomaľujú proces starnutia kože, a tak potláčajú jeho prejavy. Pri dlhodobom používaní kolagénových prípravkov sa zvyšuje tonus kože, vďaka čomu koža nadobúda hladkosť, hebkosť a jemnosť. Collage-Cream a Collage-Serum sú balené v „air-less“ fľaštičkách, ktoré majú pohyblivé dno, ktoré sa po každom odobraní prípravku posúva smerom nahor, takže miesto po odobranom prípravku nezaberá nasávaný vzduch. Pre dosiahnutie maximálneho efektu máme špeciálne vyvinuté kolágenové tablety Collage – Tabs, ktorých užívanie zvyšuje účinnosť lokálne aplikovaných dermatkozmetických prípravkov s obsahom kolagénových peptidov.

Collage – Cream
Collage – Serum
Collage – Tabs

collage cream uprav
collage serum uprav
collage tabs uprav

RAD HYDRA

Hlavným účinkom prípravkov z radu Hydra je intenzívna hĺbková hydratácia. Medzi hlavné látky používané na tento účel patrí kyselina hyalurónová. Táto látka je veľmi populárna v kozmetickom priemysle pre svoje výborné hydratačné vlastnosti. Kyselina hyalurónová je ľudskému telu vlastná prírodná substancia preto nevyvoláva alergické reakcie a je veľmi dobre tolerovaná. Hoci v ľudskom organizme sa kyselina hyalurónová vytvára, jej produkcia so stúpajúcim vekom klesá a jej molekuly sa postupom času fragmentujú (rozpadajú sa na čoraz kratšie reťazce). To je jedna z hlavných príčin starnutia kože s nežiadúcimi vonkajšími prejavmi, ako sú strata prirodzeného turgoru (napätia), pokles pevnosti a elasticity kože, ochabnutie až zvrásnenie kože a vrásky. V našej ponuke máme prípravok s čistou kyselinou hyalurónovou – Hyaluroderm alebo s kyselinou hyalurónovou, obohatenou o vitamín C, rutinyl-sulfát, L-hydroxyprolín, výťažok z uhorky, troxerutin, rutínsulfát – Protectoderm. Hyaluroderm a Protectoderm sú balené v „air-less“ fľaštičkách, ktoré majú pohyblivé dno, ktoré sa po každom odobraní prípravku posúva smerom nahor, takže miesto po odobranom prípravku nezaberá nasávaný vzduch.

Hyaluroderm
Protectoderm

hyalu uprav
protectoderm uprav

RAD NATUR

Prípravky radu Natur obsahujú čisté prírodné oleje bez pridaných živočíšnych produktov. Prírodné oleje sú veľmi dobre tolerované pokožkou a majú široké spektrum pôsobenia. Podľa prevažujúceho typu oleja sa cielene využívajú na riešenie konkrétnych problémov pleti (suchosť, povädnutosť, ekzémy).

Do radu Natur patria podukty:

  • Almonderm – na ošetrenie suchej, popraskanej a podráždenej (aj precitlivenej) pokožky, a to aj pri výskyte ekzému a akné
  • Kokoderm – na ošetrenie náročnej, podráždenej a citlivej pleti vrátane detskej pokožky
  • Olivederm – na citlivú, vysušenú a poškodenú i popraskanú pokožku
  • Rakyderm – na suchú šupinatú a podráždenú pleť a pleť s prejavmi alergie
  • Sheabuderm – na ošetrenie suchej pokožky s porušenou ochrannou lipidickou vrstvou (napr. po styku pokožky s nesprávnymi agresívnymi čistiacimi prostriedkami, ako sú saponáty a organické rozpúšťadlá)
Almonderm
Kokoderm
Olivederm

almond uprav.
kokoderm uprav
olivederm uprav.

Rakyderm
Sheabuderm

rakyderm uprav
sheabuderm uprav.

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa