Life Style - Lekárska kozmetika

Vrásky a omladenie pleti

thumbnail

Starnutím dochádza prirodzene k tvorbe vrások a „povädnutiu” pleti. Tvorba vrások a starnutie pleti je ovplyvnené do istej miery genetikou, ale výrazne na to vplýva množstvo vonkajších faktorov ako zlá životospráva, každodenný stres, UV žiarenie, znečistené ovzdušie… Z vnútorných faktorov sú to hormonálne zmeny a úbytok tkaniva, čím dochádza k uvoľneniu kože a vzniku syslíkov a prepadnutých líc. Genetika sa oklamať nedá, ale v dnešnej dobe vieme redukovať vrásky a omladiť pleť množstvom veľmi účinných ošetrení. Mnohými omladzovacími ošetreniami dochádza aj k redukcii a zjemneniu vrások.

V našej ponuke máme ošetrenia na omladenie pleti povrchovejšie vhodné na mladší typ pleti, s jemným zlupovacím účinkom ako chemický peeling, pri ktorom lekári používajú kyselinu glykolovú s jemným zlupovacím efektom a kyselinu TCA s výraznejším účinkom. Na dodávanie účinných anti aging a hydratačných látok do kože na oddialenie jej starnutia používame mezoterapiu, mezolift alebo hydrolift. Pri týchto zákrokoch, ktoré sú vhodné pre každý typ pleti, aplikujeme účinné látky pomocou jemných vpichov ho hlbších vrstiev pokožky, aby bola vyživovaná a hydratovaná, čo najintenzívnejšie. Jemné narúšanie pokožky a tým aplikáciu účinných látok do hlbších vrstiev sa využíva aj pri ošetrení Microneedling – mikroihličkovanie, ktoré je robené prístrojom a tým je zabezpečená rovnaká hĺbka vpichov. Medzi intenzívnejšie ošetrenia patrí rádiofrekvencia, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kože, čím dochádza k navodeniu novotvorby kolagénu, vhodné na spevňovanie pleti tváre, krku, dekoltu ako i kože na tele. Ďalším ošetrením je fotorejuvenízácia, ktorá využíva záblesk intenzívneho pulzného svetla na podporenie nielen novotvorby kolagénu, ale i zjednotenie farebnosti pleti (hnedé alebo červené fľaky). K účinnejším formám fotorejuvenizácie patri 3D a 4D fotorejuvenizácia, pri ktorých kombinujeme fotorejuvenizáciu s inými efektívnymi ošetreniami akými je rádiofrekvencia, LED svetlo, alebo chemický píling na zvýšenie účinku.

V ponuke máme niekoľko typov laserových ošetrení, ktoré sa vyznačujú vysokou efektivitou. Jedným z nich je Smoothpeel – laserový peeling, kde sa pomocou laserových lúčov precízne odstránenia povrchové vrstvy pokožky s veľmi povrchovým tepelným poškodením. K ďalším obľúbeným laserom patrí frakcionovaný Erbium glass laser, ktorý má unikátne parametre laserového lúča, vďaka ktorým preniká do najhlbších vrstiev kože, kde navodzuje novotvorbu kolagénu a elastínu. Po tomto ošetrení je koža iba začervenalá, nevznikajú chrasty. K najsilneším a najúčinnejším metódam patrí ošetrenie Frakcionovaným CO2 laserom – Benelift Total, pri ktorom pomocou svetelnej energie riadene „spálime” povrch kože a navodíme novotvorbu pevného zdravého kolagénu. Po ošetrení sú chrastičky, preto treba 4-6 dní dovolenku.

V prípade, že nehľadáte celkové omladenie, ale trápi Vás len pár mimických vrások, môžeme Vám ponúknuť aplikáciu botulot., pomocou ktorého dochádza k dočasnému prerušeniu nervovo-svalového prenosu vzruchu a tým k požadovanému uvoľneniu svalu, čím sa znehybní. V prípade hlbších vrások aplikujeme kožné výplne, najčastejšie používanou je telu vlastná látka – kyselina hyalurónová. Medzi naše novinky patrí aplikácia vstrebateľných mezonití, ktoré robia podporu tkanivu a navodzujú novotvorbu kolagénu.

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa