Life Style - Lekárska kozmetika

V.I.P. Card

VERNOSTNÁ KARTA

Vernostnú kartu dávame našim dlhodobým klientom ako poďakovanie za ich dôveru. S touto kartou majú u nás klienti 10%tnú zľavu na všetko, čo nie je v akcii alebo inak zvýhodnené a okrem toho mávame špeciálne zľavy iba pre klientov s vernostnou kartou.

 

ŠPECIÁLNE CENY PRE KLIENTOV S NAŠOU VERNOSTNOU KARTOU

 

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

 

Novinka v našej ponuke – výplne od popredného talianskeho výrobcu kyseliny hyalurónovej – REGENYAL LABORATORIES. Dlhoročný výrobca pre estetickú medicínu.

Spoločnosť Regenyal Laboratories prichádza s novým konceptom zloženia a použitia výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý nazvali BIORIVOLUMETRIA. Jedinečnosť produktov Regenyal Idea spočíva v unikátnej kombinácii zosieťovanej kyseliny hyalurónovej (ako pri klasických výplniach) s nezosieťovanou kyselinou hyalurónovou s pomalým uvolňovaním. Zatiaľ čo zosieťovaná kyselina hyalurónová hrá úlohu stavebného základu, vytvára štruktúru a objem, vložená stimulujúca kyselina hyalurónová s pomalým uvoľňovaním, zabezpečuje regeneráciu a hydratáciu tkaniva. Uvedená dvojzložková štruktúra je jedinečnou vlastnosťou konceptu BIORIVOLUMETRIA, podľa ktorého sú vytvorené produkty Regenyal Idea. Tieto materiály Vám ponúkame v špeciálnej akciovej ponuke

Kyselina hyalurónová materiál + práca: IDEA – talianska výplň s obsahom kyseliny hyalurónovej

Materiály sa líšia hustotou a cieľovou oblasťou.

IDEA a IDEA LIPS do pier 139 € za 1ml

Super IDEA na tvarovanie kostí a hlboké vrásky 149 € za 1 ml

Akcia platí do 31.12.2017

 

 

 

Bratislava: Drotárska cesta 19 | Dohnányho 12 | Beňadická 5 | mob.: 0905 619 734

© 2014 - Lstyle s.r.o. - All rights reserved. | Prihlásiť sa